Panele dekoracyjne z najnowszej oferty marki Proform. Fot. Proform

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Panele dekoracyjne z najnowszej oferty marki Proform. Fot. Proform
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 sty 2017 11:15

4 Design Days: autorski design lekarstwem na monotonię w sklepach

W sklepach z wyposażeniem wnętrz znajdujemy ciągle te same, standardowe produkty - to częsta opinia i projektantów wnętrz, i ich klientów. Sposobem na to jest coraz modniejsza inwestycja w spersonalizowany design, tworzony z myślą o konkretnym użytkowniku.

Polscy inwestorzy remontujący lub urządzający swoje mieszkania i domy to coraz bardziej świadoma swoich potrzeb i oczekiwań grupa. Duża w tym rola projektantów wnętrz, którzy coraz częściej promują rozwiązania odchodzące od spotykanej w sklepach standardowej oferty. Moda na to, co wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta dotarła także i tutaj - dowodem oferta wielu firm z rynku wyposażenia wnętrz, które stawiają na autorski design i pracę z klientem nad skonfigurowaniem dla niego oferty idealnie trafiającej w jego gust i potrzeby. 

Zapoznać się z ofertą firm stawiających na indywidualne rozwiązania będzie można już niedługo - 16 lutego startują 4 Design Days, których ważną częścią będzie także targowa prezentacja wystawców z branży designu i wyposażenia wnętrz. Jednym z nich jest Proform, producent frontów meblowych i paneli, które świetnie odnajdą się w każdym wnętrzu. 

- Obserwacja monotonnej oferty rynkowej sprawiła, że od początku konsekwentnie tworzymy swój autorski design, który przejawia się nie tylko w nowościach wzorniczych, ale także w innowacyjnych obszarach zastosowań jako dopełnienie funkcji - mówi przedstawiciel marki Proform. - Podczas 4DD będziemy chcieli stać się dla Państwa źródłem inspiracji w tworzeniu nowoczesnych i wyjątkowych wnętrz, zarówno prywatnych jak i komercyjnych, utrzymanych w niebanalnej stylistyce.

Wnikliwa wiedza o materiałach i technologiach w połączeniu z pasją i twórczym niepokojem - to właśnie dzięki tym czynnikom marka Proform stała się niekwestionowanym liderem wzornictwa przemysłowego w branży meblowej i wyposażenia wnętrz.

Zobacz więcej: www.4dd.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH