• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Propertydesign.pl
07 marz 2017 16:01

4 Design Days buduje świadomość marki

Poprzez targi 4 Design Days docieramy do projektantów i architektów wnętrz komercyjnych, często wnętrz nagradzanych w konkursach na świecie - podkreśla Jarek Misiewicz, dyrektor sprzedaży krajowej Paged Meble.

Targi 4 Design Days mają inną formułę, niż wydarzenia w Mediolanie czy Poznaniu. ponieważ tutaj docieramy do projektantów i architektów wnętrz komercyjnych, często wnętrz nagradzanych w konkursach na świecie - podkreśla Jarek Misiewicz, dyrektor sprzedaży krajowej Paged Meble.

Jak podkreśla - 4 Design Days jest przez swoją formułę idealnym miejsce na komunikowanie i pracę nad świadomością marki.

- Zauważyliśmy, że projektanci i architekci kojarzą nas zazwyczaj z jednym z obszarów - albo z mebli domowych, albo z produktów np. do segmentu HORECA. My i nasi dystrybutorzy jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdemu z tych rynków. Nasze hasło to "Meblujemy Twój Świat", bo nasze meble można spotkać wszędzie - budząc się w sypialni, idąc do pracy czy na lunch - mówi Misiewicz.

Według niego formuła 4 Design Days jest idealna dla takich firm jak Paged. To na 4 Design Days dystrybutorzy i architekci mogą poznać produkty formy, zweryfikować jak realizowana jest strategia rozwoju.

- Trudno mi wyobrazić sobie lepsze miejsce do komunikowania takich zmian, jakie my np. wdrażamy - mówi Jarek Misiewicz.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH