Produkty z oferty Pepe Designe i Pepe Home

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Produkty z oferty Pepe Designe i Pepe Home
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
10 sty 2017 13:25

4 Design Days: co powinno znaleźć się w domu w 2017 roku?

Szukacie ciekawych i modnych rozwiązań do wyposażenia i wystroju wnętrz? Wystawcy 4 Design Days zaprezentują w tym roku wiele interesujących nowości i trendów wnętrzarskich.

Naturalne drewno, żywa zieleń obecna nie tylko w salonie, ale także w kuchni czy nawet łazience, coraz popularniejsze wielkoformatowe płytki, biele i szarości - te trendy z pewnością będą modne we wnętrzach także w 2017 roku. Aby się z nimi zapoznać, zapraszamy na stoiska wystawców z wyposażeniem wnętrz na 4 Design Days (Katowice, 16-19 lutego 2017 r.).
Jednym z wystawców będą także firmy Pepe Designe i Pepe Home. Na stoisku Pepe Designe będzie można zapoznać się z nowościami i ciekawymi rozwiązaniami w ofercie płytek, wyposażenia łazienek czy oświetlenia. Z kolei w atelier Pepe Home znajdą się dodatki i dekoracje, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter.
Ekipa Pepe Designe i Pepe Home służy doświadczeniem i nieszablonowymi pomysłami, by projekt uszyty był na miarę marzeń oraz indywidualnych potrzeb.
- W tym roku przygotowaliśmy dla naszych gości pełny wachlarz możliwości jakimi dysponujemy by w pełni wykończyć i udekorować dom – od płytek przez podstawowe wyposażenie każdego z pomieszczeń aż do tapet, tkanin i dekoracji - mówi Tomasz Kasprzak, prezes Pepe Designe i Pepe Home. - Nasze stoiska będą żywą imitacją domu. Pepe Designe pokaże fantastyczne, największe obecnie dostępne płytki wielkoformatowe 3,20 x 1,60m. Będzie także naturalne drewno na podłodze salonu, biokominek na mroźne zimowe dni oraz wygodna jadalnia dla całej rodziny. Całość ociepli przepiękne oświetlenie. W Pepe Home będziemy mogli skorzystać z przytulnego salonu, w części kuchennej na pewno znajdzie się coś pysznego a na końcu zrelaksujemy się na zielonym tarasie.

Zobacz więcej: www.4dd.pl

Zarejestruj się aby wziąć udział w 4 Design Days

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH