Ekspozycja Cleaf na targach Isaloni w Mediolanie. Fot. Cleaf/Forner

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Ekspozycja Cleaf na targach Isaloni w Mediolanie. Fot. Cleaf/Forner
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 sty 2017 15:39

4 Design Days: moda na struktury

Wśród wielu nowości prezentowanych w czasie 4 Design Days znajdą się również innowacyjne płyty Forner by Cleaf dające sugestywne wrażenia wizualne i dotykowe. Do zobaczenia już od 16 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach!

Innowacyjne materiały, które wyprzedzają aktualne trendy - tak w skrócie można opisać kolekcję płyt melaminowanych Forner by Cleaf, którą już niedługo będzie poznać na stoisku firmy Forner w trakcie 4 Design Days. 

Charakteryzują się one niespotykanymi na polskim rynku bardzo głębokimi  strukturami powierzchni. Za sprawą opatentowanej technologii produkcji, do finalnego odbiorcy dociera produkt dający sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe. Płyty Cleaf mają także praktyczne zalety - warstwa dekoracyjna jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania od tradycyjnych płyt laminowanych.

- Kolekcja Cleaf, którą będzie można zobaczyć na stoisku Fornera, dedykowana jest wszystkim tym, którzy biorą udział w tworzeniu nowoczesnych wnętrz, których główne elementy takie jak meble, fronty, czy detale dekoracyjne mają odznaczać się niespotykanymi walorami wizualnymi - mówi Przemysław Staroń z firmy Forner, dystrybuującej płyty marki Cleaf. 

W ofercie Forner by Cleaf znajdziemy chociażby dekory wzorowane na słojach drewna, naturalnej skórze czy strukturze betonu - wszystkie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz przy wykorzystaniu materiałów ascetycznych czy bliskich naturze. 

Zobacz więcej: www.4dd.pl i www.forner.pl

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH