Fot. Fap Ceramiche, dostępne w salonach Mera

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 sty 2017 14:00

4 Design Days: najważniejsze łazienkowe trendy 2017

Jakie łazienki są najmodniejsze w 2017 roku? Na topie są bardzo duże formaty, motywy nawiązujące do marmuru czy piaskowca, wzory geometryczne i roślinne, beton i rdza, a także popularne także w 2016 roku patchworki i heksagony.

Aby poznać najświeższe trendy w aranżacji łazienek zapraszamy w dniach 16-19 lutego do Katowic na 4 Design Days - największe wydarzenie ze świata wyposażenia wnętrz, architektury i designu. Wystawcy 4 Design Days - a jest ich już ponad 150 - przedstawią szeroką ofertę wyposażenia łazienek.

Jednym z wystawców są salony Mera, które w tym roku przedstawią m.in. najnowsze trendy i nowości w aranżacjach łazienek zainspirowanych wystawami z całego świata.

- Najnowszymi trendami łazienkowymi są przede wszystkim płytki w dużych formatach 120x120 czy 120x240 cm - mówi Michał Kędzior, specjalista ds. sprzedaży w firmie Mera. - Obecna tendencja wzornictwa ukierunkowana jest na stylizacje zaczerpnięte z natury.  Pojawiają się płytki nawiązujące wzorem do piaskowców, marmurów czy motywów roślinnych. Coraz popularniejsze staje się użycie mchu naturalnego, który doskonale komponuje się w nowoczesnych i klasycznych aranżacjach. Ciekawą propozycją są produkty o strukturze rdzy typu corten lub szeroki wybór płytek heksagonalnych.

W czasie 4 Design Days na stoiskach wystawców nie zabraknie również propozycji łazienkowych aranżacji z wzorami 3D które pojawiają się zarówno na płytkach małego, jak i dużego formatu.

- W salonach Mera nieustannie popularne pozostają płyty betonowe lub gresowe nawiązujące strukturą do powierzchni betonu - dodaje Michał Kędzior. -  Pojawiają się przy tym w większych niż dotychczas formatach. Wśród naszych propozycji klienci znajdą szeroką gamę płytek z powracającym wzornictwem typu patchwork, które dają możliwość wprowadzenia różnorodnych wzorów na podłodze jak i na ścianach, doskonale dekorując pomieszczenie. Coraz częściej wybieranym produktem w naszych salonach są wanny wolnostojące. To oryginalne rozwiązanie, w którym wanna wygląda efektownie i często jest główną ozdobą łazienki.

Wśród najświeższych przykładów łazienkowych trendów nie może zabraknac również grzejników - coraz bardziej minimalistycznych w formie czy baterii. Na stoisku Mery będzie można zobaczyć chociażby wpadające w oko baterie w kolorze czarnym proponowane przez włoskiego producenta,  firmę FIMA. 

Zobacz więcej: www.4dd.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH