• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
04 sty 2017 11:12

4 Design Days: światło w czystej formie

Już 16 lutego startują 4 Design Days - największe w tej części Europy wydarzenie z branży designu i architektury. Jakie atrakcje czekają nas w trakcie imprezy?

4 Design Days odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 roku. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. 

Ważną częścią wydarzenia będą również targi wyposażenia wnętrz i designu. Wielu wystawców już dzisiaj zaprasza na swoje stoiska. Jednym z nich jest Aquaform Lighting Solutions. Odwiedzając stoisko z ekspozycją produktów sterowanych z wykorzystaniem technologii Bluetooth będzie można przeżyć jedyne w swoim rodzaju doświadczenie czystej formy światła. Na stoisko marki Aquaform zapraszamy zwłaszcza architektów wnętrz. Do rozmowy na temat tego, jakie możliwości daje architektom technologiczna rewolucja w branży oświetleniowej oraz próby odnalezienia odpowiedzi na pytanie, czy polskie formy potrafią wykorzystywać potencjał projektantów wzornictwa zaprasza prezes Aquaform Lighting Solutions. 

Pierwszy dzień 4 Design Days uwieczniony zostanie recitalem: „Cinema Paradiso” w wykonaniu artystki krakowskiego Teatru Loch Camelot, zorganizowanym we współpracy z firmą Aquaform Lighting Solutions.

Aquaform Lighting Solutions to polski producent opraw oświetleniowych z blisko 25 letnią tradycją. W działaniu kieruje się mottem przewodnim: czysta forma światła, które oznacza połączenie wzornictwa z wysoko zaawansowanymi technologiami, sztuki z techniką oraz idei z użytecznością. Stawia na rozwój i innowacyjność. Dzięki temu oprawy Aquaform, w 100% produkowane w Polsce, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, zaawansowaniem technicznym, przystępną ceną i komfortowym użytkowaniem.

Więcej informacji: www.aquaform.pl

Więcej o 4DD 2017: www.4dd.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH