Rainer Mahlamäki, Architekt, 4 Design Days 2018

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Rainer Mahlamäki, Architekt, 4 Design Days 2018
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 lut 2018 10:32

4 Design Days - trwa rekordowa edycja święta architektury, designu i nieruchomości!

Blisko 9 tysięcy gości biznesowych, ponad 300 wystawców, 12 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej – przed nami cztery dni wydarzeń z architekturą, designem i nieruchomościami w roli głównej.

Od 15 do 18 lutego br. w przestrzeniach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach światowej sławy architekci, designerzy oraz inwestorzy, deweloperzy, producenci i samorządowcy dyskutować będą o wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju współczesnej architektury i projektowania. Debatom i targom towarzyszyć będą wystawy, warsztaty, spotkania z projektantami oraz gale finałowe konkursów: Property Design Awards 2018, Housemarket Silesia Awards 2018 i Meble Plus – Produkt 2018.

4 Design Days od pierwszej edycji organizowane są w sprawdzonej formule dwóch dni dla profesjonalistów (15-16 lutego br.) oraz dwóch dni otwartych dla pasjonatów architektury i designu (17-18 lutego br.). W tym roku wydarzenie odbywać się będzie równolegle
w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i w Spodku.

Na 15 i 16 lutego br. zaplanowano blisko pięćdziesiąt paneli dyskusyjnych, których uczestnicy zastanowią się nad kondycją współczesnego projektowania. Sesja inauguracyjna tegorocznych 4 Design Days odbędzie się pod hasłem: „Architektura. Co mówią o nas budynki, które stawiamy? Jak architektura reaguje na potrzeby społeczne?”

Tegoroczne 4 Design Days w centrum uwagi stawiają potrzeby współczesnego człowieka.
W tym kontekście dyskutować będziemy o miastach przyszłości, nowoczesnych przestrzeniach publicznych i nieruchomościach komercyjnych. Przyjrzymy się najnowszym trendom i najbardziej spektakularnym światowym realizacjom, wśród których nie brakuje projektów polskich architektów i designerów.

Więcej: www.propertydesign.pl/konferencje/182/4_design_days_trwa_rekordowa_edycja_swieta_architektury_designu_i_nieruchomosci,16967.html

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH