Małe mieszkanie. Projekt: Katarzyna Uszok-Adamczyk. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Małe mieszkanie. Projekt: Katarzyna Uszok-Adamczyk. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
12 lut 2018 10:00

4DD 2018: urządzamy małe mieszkanie

Jak urządzić małe mieszkanie? Jakie kolory wybrać? A co z meblami? Na te pytania postarają się odpowiedzieć nasi eksperci, którzy spotkają się 16 lutego w trakcie 4 Design Days.

Urządzenia małego mieszkanie to nie lada wyzwanie. Nie dość, że ma być wygodne i funkcjonalne to jeszcze powinno się pięknie prezentować. Jak zatem taką przestrzeń wykreować? O czym pamiętać planując układ wnętrza? Jakie kolory, faktury czy materiały wybierać? I jak w tym wszystkim się nie pogubić? 

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi eksperci podczas panelu dyskusyjnego, który odbędzie się 16 lutego o godzienie 11:00-12:30 w trakcie 4 Design Days. Wspólnie postaram się pomóc Państwu w urządzeniu małego mieszkania. Zdradzimy kilka ciekawych trików, które pozwolą optycznie powiększyć przestrzeń. Podpowiemy jak łączyć kolory w salonie i w sypialni czy jakie meble wybrać? 

Naszymi gośćmi w niedzielne popołudnie będą: Magda Motrenko, Iza Szewc, Dominika Trzcińska, Katarzyna Uszok-Adamczyk, Katarzyna Widawska. 

Magda Motrenko - założycielka sklepu FIDO design z ładnymi dewocjonaliami i blogerka wnętrzarska poszukująca optymalnych rozwiązań przestrzennych oraz kochająca zabawę kolorami. Od prawie sześciu lat dzieli się swoją pasją na WnetrzaZewnetrza.pl, a jej wpisy zainspirowały już ponad 700 tysięcy Polaków. Wraz z mężem zawodowo fotografuje nieruchomości. Z wykształcenia socjolog. Prywatnie mama dwójki urwisów, Marcina i Leny.

Iza Szewc - właścicielka pracowni projektowej Fabryka Nastroju, którą od 8 lat prowadzi w Warszawie. Absolwentka architektury wnętrz na Politechnice Łódzkiej i zarządzania na UMK w Toruniu. Na swoim koncie ma 250 zrealizowane projekty, na które składa się 6.232 m2 powierzchni domów, mieszkań i powierzchni biurowych. Jej pracownia plasuje się w czołówce firm wnętrzarskich w Polsce, o czym świadczą wysokie lokaty w różnego rodzaju rankingach najlepszych architektów wnętrz. Największa przestrzeń, jaką zaprojektowała to 270 m2, a najmniejsza - 20 metrowe mieszkanie. Motto jej pracowni to "Dobrze nastroimy Twoje wnętrze".

Dominika Trzcińska - architekt ze studia projektowego Superpozycja Architekci w Katowicach. Dyplom na Wydziale Architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, członkini Śląskiej Izby Architektów. Jej celem jest projektowanie przestrzeni funkcjonalnych i pięknych, dopasowanych do upodobań i stylu życia. Elastyczność oraz przygotowanie zawodowe pozwalają jej na realizację małych mieszkań jak i wielkich przestrzeni publicznych. Jej prace prezentowane były w wielu międzynarodowych magazynach i albumach.

Katarzyna Uszok-Adamczyk - właścicielka Pracowni Architektonicznej Uszok. Pracownia powstała w marcu 2006 roku. W obecnym kształcie tworzy ją grupa 10 wykwalifikowanych projektantów. Pracownia funkcjonuje na zasadzie dwóch skorelowanych działów: architektury i aranżacji wnętrz. Od czasu powstania firma systematycznie rozwija się, realizując coraz więcej ciekawych przedsięwzięć. Pracownia współpracuje z inwestorami indywidualnymi oraz instytucjonalnymi. Realizowała projekty m.in. dla: Hilton Garden Inn, TriGRanit, ING Bank Śląski czy Adgar Plaza.

Katarzyna Widawska - założycielka pracowni Widawscy Studio Architektury, architekt, Creative designer, wykładowca w Instytucie Educoncept w Katowicach, współtwórca marki "aleDRUCIAK". Laureatka wielu polskich i zagranicznych nagród w dziedzinie projektowania wnętrz i wzornictwa przemysłowego. Jej prace prezentowane były w kilkudziesięciu międzynarodowych magazynach i albumach branżowych, między innymi w nowojorskim Interior Design czy portugalskim Attitiude.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH