Fot. Modernbet

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Fot. Modernbet
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
10 sty 2017 20:19

4DD: beton dekoracyjny coraz częściej wybierany do wnętrz

W nowoczesnych mieszkaniach i domach coraz częściej pojawia się beton dekoracyjny. To rozwiązanie nie tylko zgodne z najnowszymi trendami i efektowne, ale bardzo wytrzymałe. Przykłady możliwości tego materiału będzie można zobaczyć również na stoiskach wystawców 4DD.

W ostatnich latach projektanci, a także sami klienci poszukują nowych, eleganckich, wytrzymałych i wygodnych rozwiązań do wnętrz. Systemem spełniającym ich oczekiwania coraz częściej jest beton dekoracyjny czyli beton cire (beton woskowany,„mikrocement”). Materiał ten sprawdza się na posadzkach, ścianach, w łazienkach i kabinach prysznicowych, ale także na meblach czy blatach. 

- Uniwersalne zastosowanie betonu woskowanego daje niezliczone możliwości wykorzystania – można połączyć go z płytkami, kamieniem czy drewnem, co jest teraz najmodniejszym trendem - wyjaśnia Agata Ustupska z firmy ModernBet, jednego z wystawców 4 Design Days w Katowicach. - To system cienkowarstwowy, a więc lekki – nie musimy już martwić się montażem ciężkich betonowych blatów czy płyt. Jest bardzo wytrzymały i bezfugowy, dlatego łatwy w pielęgnacji, co tak bardzo podoba się współczesnym paniom domu. Ogromną zaletą jest również szeroka gama kolorów - obecnie królują odcienie szarości i biel.

Beton cire nie jest imitacją betonu, lecz nowoczesną mieszanką cementów portlandzkich i polimerów,. To prawdziwy elastyczny beton - wytrzymały, odporny na zarysowania i efektowny. Na stoisku ModernBet w trakcie 4 Design Days (Katowice, 16-19 lutego 2017 r.) będzie można zapoznać się z możliwościami tego materiału. Firma, która jest dystrybutorem francuskiej firmy Moderne Methode, posiada w ofercie systemy wykończeniowe na posadzki, ściany, do łazienek czy kuchni, systemy do wykończenia tarasów, balkonów, podjazdów czy elewacji, betonowe blaty, umywalki, zlewozmywaki, parapety, a nawet szafki kuchenne czy inne meble. 

Zobacz więcej: www.4dd.pl

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH