• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 lut 2017 08:03

4DD: co pokaże marka Paged?

Paged to marka z ponad 100-letnią tradycją wytwarzania mebli. Co zobaczymy na jej stoisku podczas 4 Design Days?

Święto designu
W dniach 16-19 lutego w Katowicach odbędzie się jeden z największych eventów tego typu w Europie. Przez cztery dni trwania 4 Design Days, ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o światowych trendach w architekturze i designie.

Nowości i sprawdzone modele
Swoje propozycje zaprezentuje Paged Meble, firma z ponad 100-letnią tradycją tworzenia mebli, także tych powstających z zachowaniem tradycyjnych technik wytwarzania.
Na stoisku firma Paged pokaże hity tegorocznej edycji konkursu Must Have: krzesło Aldo i stół Lorem. Poza nimi zobaczyć będzie można inne stoły i krzesła zaprojektowane przez znanych polskich designerów - Jadwigę Husarską-Sobinę, Tomka Rygalika i Nikodema Szpunara.

Paged Mebluje Świat
Paged Meble to marka dobrze znana architektom i projektantom wnętrz, którzy jej produktami urządzają wnętrza domowe, ale także kawiarnie, restauracje, hotele i biura. Kojarzona jest z doskonale zaprojektowanymi meblami drewnianymi najwyższej jakości. Dzięki szerokiemu portfolio produktów, trzem wyspecjalizowanym fabrykom i zaangażowanemu zespołowi Paged jest w stanie urządzić niemal każde pomieszczenie, w którym funkcjonuje człowiek. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH