• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
03 lut 2017 12:18

4DD: czas na... więcej czasu w domu dla siebie

Wśród nowości do wnętrz, jakie będzie można już wkrótce zobaczyć na 4 Design Days, nie zabraknie też sprzętów i gadżetów, które sprawią, że domowe prace staną się łatwiejsze i prostsze.

Nowoczesne domowe sprzęty potrafią prawdziwe cuda! Oszczędzają nasz czas i pieniądze, poprawiają komfort naszego życia, sprawiają, że mieszka nam się i żyje wygodniej. Wiele z takich nowinek będzie można zobaczyć już w dniach 16-19 lutego w czasie 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach - na przykład na stoisku Sterna Polska, ambasadora marki Laurastar w Polsce. 

Szwajcarska marka Laurastar to lider w dziedzinie produkcji luksusowych systemów parowych do prasowania w warunkach domowych.

- Na całym świecie produkty marki Laurastar cieszą się największym uznaniem wśród najbardziej wymagających użytkowników. Stosowana w urządzeniach nowoczesna technologia parowa, pozwala prasować wszystkie rodzaje tkanin z niespotykaną dotychczas skutecznością, łatwością i obsesyjną wręcz dbałością o szczegóły. Firma Laurastar zaprezentuje na targach swoje najnowsze urządzenia i ich praktyczne możliwości - zachęca Paweł Bawolski, przedstawiciel Laurastar Polska. 

W dniach 16-19 lutego 2017 roku, ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH