Fot. Balma

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Balma
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 sty 2017 11:52

4DD: dobrze zaprojektowane biuro to inwestycja w ludzi

To ludzie są wartości każdej firmy - mówi Anna Śmieszek–Markuszewska, dyrektor marketingu Fabryki Mebli Balma.

Wśród wystawców tegorocznej edycji 4 Design Days (16-19 lutego 2017 r.) nie zabraknie firm zajmujących się projektowaniem i urządzaniem przestrzeni biurowej. Jedną z nich jest marka Balma - producent  z 39-letnim doświadczeniem w tworzeniu mebli biurowych.

Balma to prawdziwy pionier wzornictwa biurowego. Zgodnie z autorską filozofią Think Pro zakłada inteligentne wsparcie biznesu po to, by w przemyślanym i nowoczesnym stylu wspierać efektywność pracowników biurowych. 

- Tworzymy meble tak, by dostosować biuro do specyfiki i środowiska pracy. Nasze rozwiązania biorą pod uwagę różne style pracy i zmieniające się w ciągu dnia potrzeby pracowników. Projektujemy i tworzymy dobrą i funkcjonalną przestrzeń biurową, która może być świetną inwestycją każdej firmy - mówi Anna Śmieszek–Markuszewska, dyrektor marketingu Fabryki Mebli BALMA S.A.

Kolekcje mebli biurowych marki Balma będzie można obejrzeć już w dniach 16-19 lutego w trakcie 4 Design Days. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Zobacz więcej: www.4dd.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH