Blat GetaCore.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Blat GetaCore.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 sty 2017 11:59

4DD: funkcjonalna kuchnia to podstawa

Kuchnia to ta część mieszkania, w której nowe technologie i dobry projekt potrafią zdziałać prawdziwe cuda! Zobaczcie, jakie kuchenne nowości spod znaku ergonomii i innowacyjności pokażą na 4 Design Days wystawcy.

Jednym z wystawców 4 Design Days będzie Manufaktura Łomża. Jak sami o sobie mówią, są zespołem młodych ludzi pełnych zaangażowania i dobrych pomysłów. Niektóre z nich przywiozą ze sobą już w dniach 16-19 lutego do Katowic na 4 Design Days.  

- Jednym z produktów, który posiadamy w swojej ofercie jest unikalny blat GetaCore, który jest najbardziej gotowym do użycia produktem na rynku - mówi właściciel Manufaktury Łomża Grzegorz Kurak. -  Jego wyjątkowa budowa oraz zastosowanie najwyższej jakości płyt mineralno-akrylowych sprawiają, iż doskonale imitują naturalny kamień.

Dodatkową cechą blatów GetaCore jest ich ciepła i przyjemna w dotyku powierzchnia. Dzięki walorom użytkowym i bardzo prostej obróbce standardowymi narzędziami stolarskimi blaty GetaCore idealnie sprawdzają się w kuchni, łazience, laboratoriach i hotelach.

Kolejnym produktem, który będzie można zobaczyć na stoisku Manufaktury Łomża w czasie 4 Design Days są włoskie kosze Cargo Inoxa Industrie. Firma zaprezentuje trzy serie: Quadro i Gold na prowadnicach firmy Blum oraz seria Ellite na prowadnicach firmy Grass. 

- W ofercie proponowanej przez firmę Manufaktura Łomża warto również zwrócić uwagę na fronty akrylowe - dodaje Grzegorz Kurak. - Nowością, którą proponuje firma są fronty Supermat ze rdzeniem ze sklejki. Połączenie głębokiego matu z naturalnym drewnem daje niesamowity efekt szlachetnego produktu. Powierzchnię frontów stanowi mata akrylowa co daje gwarancję wysokiej odporności na zarysowania oraz trwałość i praktyczność w codziennym użytkowaniu.

Więcej o 4 Design Days: www.4dd.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH