Szkło lakierowane marki Colorimo. Fot. Mochnik

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Szkło lakierowane marki Colorimo. Fot. Mochnik
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 sty 2017 14:43

4DD: lakierowane szkło to kreatywność

Lakierowane szkło na dobre zadomowiło się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Jest efektowne, a przy tym daje nieograniczone możliwości kompozycji. Zobaczcie, jakie szklane cuda będzie można zobaczyć w trakcie 4 Design Days.

Jednym z wystawców tegorocznej, drugiej już edycji 4 Design Days będzie firma Mochnik, która pokaże przede wszystkim nowości marki szkła lakierowanego Colorimo, i to w trzech różnych kolekcjach - Standard, Sati i Ornament. Nowością będzie na pewno kolekcja Colorimo HexiI, która składa się z sześciu wzorów szkieł lakierowanych utrzymanych w jednej, ciepłej i eleganckiej tonacji kolorystycznej. N

Na tę kolekcję składają się cztery trójwymiarowe struktury szkła, które mienią się w zależności od ekspozycji na światło oraz dwie gładkie powierzchnie: matowa i o wysokim połysku. Kolekcja została pomyślana w taki sposób aby poprzez różnorodne zestawienia wzorów szkieł tworzyć kreatywne kompozycje powierzchni ścian lub frontów meblowych. Kolekcja ta zyskała uznanie jury konkursu Dobry Design 2017 i została wyróżniona w kategorii „Przestrzeń Łazienki” - mówi Dariusz Jędrzejczak, kierownik działu handlowego w firmie Mochnik.

Firma zaprezentuje również ofertę szkieł stosowanych do produkcji wyrobów szklanych pod marką Glasimo, które stosowane są w architekturze i wyposażeniu wnętrz. Są to między innymi szkła hartowane, laminowane, gięte i z nadrukiem cyfrowym - wszystkie tworzone zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. 

Bardzo ciekawi mnie jak klienci zareagują na kolor roku, którym wg Pantone jest kolor Greenery, czyli zieleń - tak o trendach na 2017 rok mówi Dariusz Jedrzejczak. - Z naszych obserwacji wynika, że mimo iż odważne kolory podobają się klientom, kiedy przychodzi do decyzji, najczęściej decydują się na kolory stonowane w odcieniach bieli, beżu i szarości. W zeszłym roku bardzo zyskały na popularności powierzchnie matowe i myślę, że ten trend będzie się utrzymywał. Jeżeli chodzi o wzory, to obok nawiązujących do natury struktur drewna we wnętrzach będą raczej dominowały powierzchnie o geometrycznych kształtach.

Czytaj więcej: www.4dd.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH