Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

4 Design Days

4 Design Days
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 13 lut 2016 21:19 (aktualizacja: 16 lut 2016 08:42)

4DD otwarte dla publiczności: zobaczcie, co się działo!

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach trwa 4 Design Days - największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Po dniach dla profesjonalistów, na sobotę i niedzielę impreza została otwarta dla publiczności.

Od 11 do 14 lutego, na cztery dni, Katowice zamieniły się w polską stolicę nieruchomości, architektury, aranżacji wnętrz i designu. Ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy dyskutowali o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawili ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszył szereg imprez.

W trakcie Dni Otwartych 13 i 14 lutego na gości czekały liczne wystawy, spotkania z ekspertami, strefa relaksu i gastronomii, wywiady ze znanymi osobistościami świata designu i mody, a także inne atrakcje. Dla rodziców z dziećmi zaplanowano wydarzenie Archi Kids, z konkursami i zabawami dla najmłodszych. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z części wystawienniczej. Zobaczcie, co działo się na stoiskach partnerów i wystawców 4 Design Days! 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA