4 Design Days

Zobacz galerię [31 zdjęć]

4 Design Days
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 lut 2016 21:19

4DD otwarte dla publiczności: zobaczcie, co się działo!

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach trwa 4 Design Days - największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Po dniach dla profesjonalistów, na sobotę i niedzielę impreza została otwarta dla publiczności.

Od 11 do 14 lutego, na cztery dni, Katowice zamieniły się w polską stolicę nieruchomości, architektury, aranżacji wnętrz i designu. Ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy dyskutowali o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawili ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszył szereg imprez.

W trakcie Dni Otwartych 13 i 14 lutego na gości czekały liczne wystawy, spotkania z ekspertami, strefa relaksu i gastronomii, wywiady ze znanymi osobistościami świata designu i mody, a także inne atrakcje. Dla rodziców z dziećmi zaplanowano wydarzenie Archi Kids, z konkursami i zabawami dla najmłodszych. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z części wystawienniczej. Zobaczcie, co działo się na stoiskach partnerów i wystawców 4 Design Days! 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH