Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fotel Bouli firmy Noti, zaprojektowany przez Julię Pawlikowską, Olgę Mężyńską i Urszulę Burgieł, zaskakuje amorficzną formą. Fot. Mariusz Golak

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 04 lut 2016 19:39

4DD: polscy meblarze i projektanci o roli projektu

W programie 4 Design Days nie zabraknie dyskusji o meblarstwie i o tym, jaką rolę w tej branży pełni wzornictwo. Czy pomaga zwiększyć sprzedaż? Zapraszamy na panel dyskusyjny – 11 lutego, godz. 12.00, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach!

Czy design odgrywa znaczącą rolę w procesie sprzedażowym? Jak zachować równowagę między formą a funkcją mebla? Jak powinna układać się współpraca projektantów z producentami, aby osiągać pożądane efekty? Wreszcie – jak skutecznie promować design w polskim meblarstwie, szkolić młodych projektantów i pokazywać efekty ich pracy? O tym wszystkim będą dyskutowali 11 lutego eksperci branży meblarskiej i znawcy dobrego wzornictwa. W dyskusji usłyszymy między innymi: Ryszarda Balcerkiewicza – prezesa i właściciela firm Noti i Balma, dr. hab. Krzysztofa Chróścielewskiego – projektanta i kierownika Katedry Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Jana Cegiełkę – dyrektora kreatywnego Dobroteki i projektanta firmy Kler, Adama Krzanowskiego – prezesa Grupy Nowy Styl, Łukasza Paszkowskiego – projektanta wzornictwa przemysłowego i komunikacji wizualnej.

Tego samego dnia, podczas „4 Design Days”, o godz. 18.00 zapraszamy na Galę Meblową, podczas której wręczymy nagrody i wyróżnienia w konkursie „Meble Plus – Produkt 2016” i w rankingach „Człowiek Roku 2015” i „Firma Roku 2015”. Galę poprowadzi znana m.in. w programów telewizyjnych projektantka Natalia Nguyen.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

Forum Dobrego Designu

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA