Akademia Dobrze Mieszkaj,

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Akademia Dobrze Mieszkaj,
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 lut 2016 13:36

Akademia Dobrze Mieszkaj doradzała, jak urządzić kuchnię i łazienkę

W czasie 4 Design Days swoją kolejną odsłonę miała także akcja edukacyjna Akademia Dobrze Mieszkaj. Eksperci Akademii podpowiadali, jak modnie i bez błędów zaaranżować łazienkę i kuchnię.

Akademia Dobrze Mieszkaj to edukacyjna inicjatywa magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl. Dziennikarze oraz eksperci Akademii pomagają stworzyć wnętrze podążające za modą, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Doradzają, inspirują, polecają produkty i rozwiązania. Na organizowanych przez Akademię Dobrze Mieszkaj eventach na uczestników czekają darmowe porady architektów i projektantów wnętrz oraz wykłady ekspertów poświęcone aranżacji wnętrz.

Akcji edukacyjnej Akademia Dobrze Mieszkaj nie mogło zabraknąć także na 4 Design Days, największym w tej części Europy święcie designu i architektury. W czasie Dni Otwartych 4DD (13-14 lutego br.) można było posłuchać inspirujących prelekcji ekspertów Akademii. Hasłem przewodnim tej edycji wydarzenia było "Łazienka i kuchnia. Urządzaj bez błędów". Wykłady poświęcono więc urządzaniu łazienek i kuchni – dwóch pomieszczeń w domu, które sprawiają najwięcej problemów przy aranżacji, a także generują największe koszty.

Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca magazynu Świat Łazienek i Kuchni zaprezentowała najnowsze trendy w aranżacji łazienek i kuchni. Arch. Joanna Ochota z pracowni Archimental, poświęciła swoją prelekcję najczęstszym błędom popełnianym w trakcie projektowania i urządzania kuchni. Arch. Tomasz Słomka z pracowni TOKA+HOME oraz MeraDesign podpowiadał, jak uniknąć błędów w trakcie projektowania i urządzania łazienki. W trakcie spotkania z Akademią Dobrze Mieszkaj można było także posłuchać prelekcji Izabeli Szumlas, creative designera marki Rust poświęconej  "Innowacyjnym metodom weryfikacji niepewnych wytycznych do projektu wnętrz kuchennych". Dziękujemy wszystkim uczestnikom Akademii Dobrze Mieszkaj i zapraszamy na kolejne spotkania z naszą akcją edukacyjną!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH