4 Design Days. Fot. www.propertydesign.pl
4 Design Days. Fot. www.propertydesign.pl
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
15 lut 2018 11:41

Architektura, która edukuje. O tym na 4 Design Days

W Polsce działa kilkanaście muzeów i centrów nauki, które w nowoczesny, multimedialny sposób wprowadzają odwiedzających w świat wiedzy. To zarazem doskonale zaprojektowane wnętrza. Jak planować design i architekturę takich inwestycji? M.in. na te tematy rozmawiamy podczas sesji tematycznej "Architektura, która edukuje" 15 lutego na 4 Design Days.

Podczas 4 Design Days w Katowicach rozmawiają z designerami i architektami o tym, w którą stronę nad Wisłą zmierza architektura obiektów publicznych o określonej funkcji - funkcji kulturalno-edukacyjnej. Wśród prelegentów sesji mamy okazję posłuchać Tomasza Bradeckiego, adiunkta w Katedrze Urbanistyki i Planowania Przestrzennego, Wydział Architektury, Politechnika Śląska, Danutę Fredowicz, architektkę, Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, skarbnika Śląskiej Okręgowej Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, właściciela ESAL, Konrada Grabowieckiego, architekta BBGK Architekci, Oskara Grąbczewskiego, architekta i założyciela OVO Grąbczewscy Architekci, Tomasza Koniora, architekta i założyciela Konior Studio, Piotra Kuczia, architekta Kuczia Architect i Jana Sikorę, architekta Sikora Wnętrza.

4 Design Days odbywa się w dniach 15-18 lutego 2018 roku. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotykają się na 4DD w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie.

Konferencji towarzyszy szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Źródło: www.propertydesign.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH