Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Zapraszamy do odwiedzin Akademii Dobrze Mieszkaj na targach 4 Design Days w Katowicach.

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 01 lut 2016 10:28 (aktualizacja: 08 lut 2016 10:30)

Bezpłatne porady architektów wnętrz w trakcie 4 Design Days

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji edukacyjnej Akademia Dobrze Mieszkaj. Na wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o aranżacji własnego M czekamy w dniach 13-14 lutego na targach 4 Design Days, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

W czasie Dni Otwartych targów 4 Design Days na stoisku Akademii Dobrze Mieszkaj i Wydawnictwa Publikator będzie można skorzystać z bezpłatnych porad projektantów wnętrz. W tym roku poradami służą:
- arch. Anna Gruner, studio projektowe A2 (www.a2studio.com.pl)
- arch. Joanna Ochota, Concept Jo Ana Archimental (www. conceptjoana.archimental.com)
- arch. Marta Kilan, TOKA+HOME (www.tokahome.pl)
- arch. Tomasz Słomka, TOKA+HOME, MeraDesign (www.tokahome.pl)
- arch. Piotr Stanisz, Pracownia Architektury PS (www.piotrstanisz.com)
- arch. Małgorzata Mataniak-Pakuła, Architektura i Wnętrza "Profilart" (www.metamorfozy-wnetrz.com.pl)

W sobotę 13 lutego (godz. 12-13) zapraszamy również na prelekcje „Łazienka i kuchnia. Urządzaj bez błędów” poświęcone urządzaniu łazienek i kuchni – dwóch pomieszczeń w domu, które sprawiają najwięcej problemów przy aranżacji, a także generują największe koszty. Eksperci Akademii Dobrze Mieszkaj opowiedzą, jakie są najgorętsze łazienkowe i kuchenne trendy, a także doradzą, jak się urządzić funkcjonalnie i bez błędów. Tematyka prelekcji:
- Małgorzata Nietupska, redaktor prowadzący magazynu Świat Łazienek i Kuchni: „Najnowsze trendy w aranżacji łazienek i kuchni”
- arch. Joanna Ochota, Concept Jo Ana Archimental, „Najczęstsze błędy popełniane w trakcie projektowania i urządzania kuchni”
- arch. Tomasz Słomka, TOKA+HOME, MeraDesign „Najczęstsze błędy popełniane w trakcie projektowania i urządzania łazienki”
- Izabela Szumlas, creative designer, marka Rust, "Innowacyjne metody weryfikacji niepewnych wytycznych do projektu wnętrz kuchennych"

O Akademii Dobrze Mieszkaj

Edukacyjna inicjatywa magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj. Dziennikarze oraz eksperci Akademii pomagają stworzyć wnętrze podążające za modą, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Doradzają, inspirują, polecają produkty i rozwiązania. Na organizowanych przez Akademię Dobrze Mieszkaj eventach na uczestników czekają darmowe porady architektów i projektantów wnętrz oraz wykłady ekspertów poświęcone aranżacji wnętrz.

O 4 Design Days

Od 11 do 14 lutego, na cztery dni Katowice zamienią się w polską stolicę nieruchomości, architektury, aranżacji wnętrz i designu. Ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez.
W trakcie Dni Otwartych 13 i 14 lutego na gości czekają liczne wystawy, spotkania z ekspertami, strefa relaksu i gastronomii, wywiady ze znanymi osobistościami świata designu i mody, a także inne atrakcje. Zobacz więcej: www.4dd.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

Forum Dobrego Designu

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA