Stoisko Pracowni Mebli Vigo cieszyło się ogromną popularnością. Zostało również nagrodzone za design. Fot. 4 Design Days.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Stoisko Pracowni Mebli Vigo cieszyło się ogromną popularnością. Zostało również nagrodzone za design. Fot. 4 Design Days.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
16 lut 2016 14:58

Dni Otwarte 4 Design Days. Tak wystawcy bawili gości!

Dni Otwarte 4 Design Days to nie tylko panele dyskusyjne i prelekcje gości specjalnych, ale również strefa wystawców. Stoiska firm specjalizujących się w architekturze, meblarstwie czy aranżacji wnętrz zachęcały swoją ofertą, a czekający na gości przedstawiciele firm gotowi byli odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Na osoby odwiedzające w niedzielę 14-tego lutego Międzynarodowe Centrum Konferencyjne w Katowicach czekały liczne atrakcje. Stoiska firm, prezentujących swoją ofertę zachęcały najmłodszych smakowitymi słodyczami, a tych odrobinę starszych, atrakcyjną ofertą. Wiele firm pokazało swoje nowości, które na 4 Design Days zostały zaprezentowane po raz pierwszy. Omenaa Mensah podkreślała, że nie wyobrażała sobie innej daty niż Walentynki na debiut swojej najnowszej kolekcji mebli do sypialni LOVE marki Ammadora.

Firma Roca pokazała nową miskę w.c. Inspira, w której zastosowano technologię Rimless, pochodzącą z tego samego zestawu umywalkę o kubistycznej formie oraz konglomeratowe brodziki prysznicowe Terra, które cieszyły się największym zainteresowaniem wśród odwiedzających stoisko. Na stoisku można było również obejrzeć najnowsze produkty renomowanej marki Laufen, tworzone przez najznamienitszych projektantów świata. Najbarwniej i najweselej było tutaj jednak w niedzielę, podczas zorganizowanej pod hasłem ŁazienkoweLOVE akcji malowania mini umywalek Urba. Najmłodsi mogli do woli ozdabiać ceramikę łazienkową barwnymi wzorami i malunkami. Każdy młody uczestnik imprezy mógł później zabrać taką udekorowaną przez siebie umywalkę do domu.

Przedpremierowy pokaz swoich dwóch nowych dywizji zaserwowała gościom marka Mebel Rust: Meble Kuchenne oraz Kuchnie Sensualne. Albert Kaleta, Creative Designer marki Rust wyjaśniał nam w czym tkwi ich atrakcyjność: Dwie nowe dywizje odzwierciedlają potrzeby klientów, którzy od swojej kuchni oczekują dwóch różnych rozwiązań. Meble kuchenne są dedykowane klientom-pragmatykom, ceniącym rozwiązania praktyczne, trwałe, które będą bardzo długo służyć i sprawdzać się w kuchni. Dywizja jest skierowana do klientów, którzy chcą realizować swoje marzenia o markowych meblach w przystępnych cenach. Kuchnia sensualna jest dedykowana klientom, którzy w kuchni realizują też pasje. Klientom, którzy zmęczeni są przeciętnymi rozwiązaniami, poszukują rozwiązań bardziej dopasowanych do ich stylu bycia, życia, do ich pasji, zainteresowań.

Firma postanowiła przybliżyć gościom imprezy ideę sensualnej kuchni wykorzystując do tego swoje stoisko, które było przykładem właśnie tak urządzonego wnętrza. Na stoisku goście mogli zobaczyć kuchnię wplecioną w przestrzeń dzienną, urządzoną w duchu mody, będącej pasją użytkownika. Aby wrażenia były naprawdę wyjątkowe, na stoisku zorganizowano również kulinarną ucztę. Wokół dużej wyspy kuchennej zgromadził się tłum gości, zachęconych smakołykami, przygotowywanymi na ich oczach na sprzęcie firmy Miele przez profesjonalnego szefa kuchni.

Na stoiskach innych firm również nie zabrakło atrakcji i praktycznych wskazówek. Odwiedzający mogli dotknąć i wypróbować najróżniejsze produkty, poczynając od carg do mebli kuchennych, na płytach z betonu architektonicznego kończąc. Obliczyć można było swoją zdolność kredytową lub obejrzeć z bliska, jak działają nowoczesne deszczownice prysznicowe. Na stoisku Wydawnictwa Publikator, współorganizatora imprezy, na gości czekali profesjonalni architekci i projektanci wnętrz, gotowi udzielić darmowych porad odnośnie aranżacji domów i mieszkań.

Wśród wszystkich stoisk wybrano te najciekawsze i najbardziej designerskie – adekwatnie do charakteru imprezy. Wyróżniono stoiska: Mebel Rust, Home Apartamenty, NOE Line, Modern Line, Roca oraz Pracownia Mebli Vigo.

To jednak nie wszytko. Specjalnie z myślą o rodzicach z dziećmi przygotowano specjalną strefę zabaw dla najmłodszych, a dla wszystkich gości punkty, gdzie można się było napić aromatycznej kawy. Na odwiedzających czekały również inne atrakcje w postaci Silesia Bazaar Design - targu designerskich przedmiotów, oferowanych przez młodych projektantów dekoracji, biżuterii czy oświetlenia.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH