Zobacz galerię [51 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: 4 Design Days
13 lut 2016 20:42

Dni Otwarte 4DD: gorące dyskusje. Fotorelacja

Po dniach dla profesjonalistów przyszedł czas na dni otwarte dla publiczności. Zobaczcie, jak dyskutowano o wszystkim, co związane z designem i architekturą.

4 Design Days dla mieszkańców regionu (13-14 lutego br.) to prezentacja użytecznych i designerskich produktów, które podbijają światowe rynki lub wciąż czekają na odkrycie. W ramach Dni Otwartych można było zobaczyć ekspozycję producentów mebli i wyposażenia wnętrz oraz targi dizajnu niezależnego Silesia Bazaar Dizajn vol. 1. Organizatorzy zaplanowali dodatkowe atrakcje w strefie dla dzieci oraz strefę gastro.

Gośćmi specjalnymi Dni Otwartych 4 Design Days były gwiazdy telewizji: Omenaa Mensah, Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski oraz Zbigniew Urbański. W trakcie dwóch dni opowiedzieli, jak mieszkać modnie i wygodnie, jakie są trendy w projektowaniu produktów wyposażenia wnętrz, jak poznać prawdziwy design, jakie dizajnerskie gadżety warto mieć w każdym domu.

W trakcie 4 Design Days zorganizowano także wystawy, m.in. 7m2 – Przegląd młodego pokolenia śląskich architektów, Najlepsze Dyplomy ASP 2016, Koncepcje Architektoniczne w procesie inwestycyjnym i Śląski przegląd Architektury Województwa – SPAW.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia Dni Otwartych (13 lutego br).

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH