Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Dyskusję “Projekt łazienka” poprowadziła Katarzyna Rzehak, dyrektor kreatywna Instytutu Wzornictwa Przemysłowego od lat związana z badaniem i analizowaniem trendów wzorniczych.

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 12 lut 2016 11:09

Jaka jest dzisiejsza łazienka? Eksperci dyskutowali na 4 Design Days

Jaka jest, a jaka może i powinna być łazienka? Co wpływa na kształt oferty łazienkowej w Polsce i na ile potrzeby klienta są uwzględniane w ofercie firm? Między innymi o tych kwestiach dyskutowano pierwszego dnia 4 Design Days.

Dyskusję “Projekt łazienka” poprowadziła Katarzyna Rzehak, dyrektor kreatywna Instytutu Wzornictwa Przemysłowego od lat związana z badaniem i analizowaniem trendów wzorniczych. Rzehak na początku spotkania spróbowała ustalić ramy, jakimi należy się kierować w opisywaniu współczesnego projektowania dla łazienek. Wszyscy uczestnicy w miarę zgodnie wskazywali, że należy zwrócić uwagę na trzy, duże zjawiska jakim są “slow life”, czyli traktowanie łazienki jaki sfery relaksu, powrót do natury jaki inspiracji dla produktów oraz projektowanie uniwersalne, które zapewnia wygodę i komfort użytkownikom niezależnie od stopnia ich sprawności.

ZOBACZ CAŁĄ RELACJĘ Z DYSKUSJI 'PROJEKT ŁAZIENKA"

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA