Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Podczas 4 Design Days Krystian Kowalski weźmie udział w sesji \"Potrzeby klienta i trendy – jak efektywnie budować ofertę w branży łazienkowej\".

  • Autor: 4 Design Days
  • 01 lut 2016 20:04 (aktualizacja: 01 lut 2016 20:05)

Krystian Kowalski z nami na 4DD

Krystian Kowalski, projektant i założyciel pracowni projektowej Krystian Kowalski Industrial Design będzie prelegentem podczas 4 Design Days.

Krystian Kowalski jest absolwentem studiów licencjackich Wydziału Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Wydziału Design Products w Royal College of Art w Londynie, który ukończył w 2010 r.

Prowadzone przez niego studio projektowe Krystian Kowalski Industrial Design, specjalizuje się w projektowaniu produktu, w tym mebli. Współpracuje z wiodącymi markami, wśród których są: Comforty, Ikea, Amica, Noti, Marbet, Sony Bravia.

W latach 2009-2013 współtworzył Kompott Studio, nominowane do FX International Interior Design Award 2010 w kategorii Breakthrough Talent of the Year.

Podczas 4 Design Days Krystian Kowalski weźmie udział w sesji "Potrzeby klienta i trendy – jak efektywnie budować ofertę w branży łazienkowej".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

Forum Dobrego Designu

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA