Akademia Dobrze Mieszkaj na 4 Design Days: panel dyskusyjny

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Akademia Dobrze Mieszkaj na 4 Design Days: panel dyskusyjny "Urządzamy mały dom". Fot. PTWP
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
21 lut 2018 14:25

Małe mieszkanie – jak je urządzić? Rozmawialiśmy o tym na 4 Design Days!

Kolory, wzory, triki optyczne, oświetlenie, meble i ciekawe pomysły do małych mieszkań – to przewodnie tematy, o których dyskutowaliśmy w ramach Akademii Dobrze Mieszkaj na 4 Design Days w Katowicach.

W dyskusji poświęconej małym wnętrzom i sposobom na ich komfortowe i modne urządzenie wzięły udział: Magda Motrenko – założycielka sklepu FIDO i blogerka wnętrzarska poszukująca optymalnych rozwiązań przestrzennych oraz kochająca zabawę kolorami, Iza Szewc – właścicielka pracowni projektowej Fabryka Nastroju, którą od 8 lat prowadzi w Warszawie, Dominika Trzcińska – architekt ze studia projektowego Superpozycja Architekci w Katowicach, Katarzyna Uszok-Adamczyk – właścicielka Pracowni Architektonicznej Uszok w Katowicach, która prowadzi od 2006 rok, Katarzyna Widawska – założycielka pracowni Widawscy Studio Architektury, architekt, Creative designer, wykładowca w Instytucie Educoncept w Katowicach, współtwórca marki „aleDRUCIAK”, Ewa Kozioł - redaktor naczelna portalu www.dobrzemieszkaj.pl oraz Katarzyna Masłowska, dziennikarka portalu www.dobrzemieszkaj.pl

Punktem wyjścia do dyskusji były prezentacje prelegentek. Magda Motrenko opowiedziała o najciekawszych rozwiązaniach i trikach optycznych polecanych do małych wnętrz. Na przykładowych realizacjach pokazała, że nie zawsze musimy sztywno trzymać się zasad – poszczególne rozwiązania trzeba stosować w zależności od charakteru wnętrza i oczekiwań samych właścicieli.

Zobacz relację z całego wydarzenia 4 Design Days

Iza Szewc zaprezentowała Top 10 ciekawych pomysłów na niewielkie metraże. Każdy z nich z pewnością była źródłem wielu inspiracji dla zgromadzonych słuchaczy. Opowiedziała o optycznych trikach i zasadach wprowadzania akcentów kolorystycznych w małych wnętrzach. 

Z kolei Katarzyna Widawska przekonywała, że w małych wnętrzach nie trzeba bać się wzorów i kolorów – trzeba je jednak dozować z rozmysłem.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH