Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Omenaa Mensah.

  • Autor: 4 Design Days
  • 09 lut 2016 16:31

Meble projektu Omeny Mensah: zobacz je na 4 Design Days

Omenaa Mensah zaprezentuje podczas 4 Design Days swoją najnowszą kolekcję mebli Ammadora. Można je będzie obejrzeć w czasie Dni Otwartych 13 i 14 lutego.

W dniach 11-14 lutego br., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, ikony designu, czołowi architekci, projektanci i producenci spotkają się by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, wzornictwie, rynku wyposażenia wnętrz. Wśród gości specjalnych pojawi się Omenaa Mensah. Opowie ona m.in. jak mieszkać modnie i wygodnie. Natomiast na stoisku numer 99 Mensah zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję mebli Ammadora - sypialnie #LOVE. 

Ammadora to marka artystycznych mebli, gdzie każdy przedmiot tworzony jest na indywidualne zamówienie. Powstała z połączenia miłości Omeny Mensah do antyków i sztuki. Artystka odkryła, że połączenie starych elementów z nowoczesnymi technologiami daje wspaniały, niepowtarzalny efekt. Meble Ammadora wyróżnia artystyczna osobowość i oryginalność niezwykłych form. Właścicielka marki czerpie inspiracje z podróży i ze świata sztuki. Przy projektowaniu współpracuje ze scenografką i rzeźbiarką Dorotą Banasik, a także z malarką Dorotą Golińską.

Wszystkich miłośników niebanalnego wzornictwa zapraszamy 13 i 14 lutego do udziału w Design Shows & Design Talks, w tym czasie Omenaa Mensah będzie obecna osobiście. W harmonogramie spotkania znajdują się między innymi: prezentacje marki Ammadora oraz premiera najnowszej kolekcji #LOVE, która powstała z firmą JMB Design.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

Forum Dobrego Designu

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA