• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 sty 2017 08:22

My robimy design, design kształtuje nas

- Parafrazując Churchilla, my robimy design, a design kształtuje nas - uważa Szymon Wojciechowski, prezes APA Wojciechowski Architekci i zaprasza do udziału w 4 Design Days.

- Właściwie, lepiej nie dyskutować o designie, ale go robić dobrze. Dlaczego jednak warto? Bo to ciekawe! Bo design jest ważny: parafrazując Churchilla, my robimy design, a design kształtuje nas. Bo patrząc na dobry design wraca w nas wiara w twórczą potęgę człowieka! - mówi Szymon Wojciechowski.

Prezes APA Wojciechowski Architekci będzie uczestnikiem drugiej edycji 4 Design Days, w trakcie których opowie o swojej pracy i projektach.

Więcej o 4 Design Days na www.4dd.pl

Szymon Wojciechowski to architekt z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Od 1982 roku związany zawodowo z pracownią APA – biuro projektów, obecnie APA Wojciechowski Sp. z o.o., w której pełni funkcję Prezesa Zarządu.

Autor lub współautor wielu znanych projektów architektonicznych, m.in. White Square Office Center w Moskwie, Alchemia w Gdańsku, Galerii Malta w Poznaniu, EC Powiśle w Warszawie, Galeria Północna w Warszawie(w realizacji), Kompleks biurowo-handlowo-mieszkaniowy„ Copernicus Square” w Warszawie (w realizacji), Galeria „Centrum Outlet Factory Annopol w Warszawie, Biurowiec „White Gardens Office Center” ul. Lesnaya w Moskwie, Biurowiec The Park w Warszawie. Kompleks biurowo-hotelowy „Arkońska Business Park” Gdańsk i wielu innych.

Szymon Wojciechowski jest laureatem wielu nagród w tym nagrody zawodowej za I miejsce w Konkursie „Profesjonaliści Forbesa 2012 - Zawody Zaufania Publicznego w kategorii Architekt w województwie mazowieckim.

Zobacz projekty APA Wojciechowski Architekci.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH