• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 lut 2017 15:30

Najnowsze technologie na 4 Design Days w Katowicach

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy wziąć udział w kolejnej edycji 4 DESIGN DAYS. Ubiegłoroczna premiera okazała się ogromnym sukcesem – przyciągnęła architektów, projektantów oraz przedstawicieli biznesu i entuzjastów designu na najwyższym poziomie – zauważa Joanna Dec-Galuk, dyrektor marketingu firmy Roca Polska.

Z Joanną Dec-Galuk, dyrektor marketingu firmy Roca Polska, rozmawiamy o trendach i nowościach do łazienki na rok 2017, planach firmy oraz wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest 4 Design Days, a którego Roca będzie jednym z wystawców. 

Czym jest rok 2017 dla firmy Roca?

Roca od lat angażuje się w promocję dobrego designu i projektowania wnętrz. Pragnę podkreślić, że bieżący rok jest dla naszej marki wyjątkowy. To rok setnej rocznicy powstania, a więc także obecności w życiu kilku pokoleń użytkowników. W tym czasie Roca towarzyszyła milionom rodzin umożliwiając im dostęp do lepszych warunków życia, przyczyniła się również do ewolucji podejścia do łazienki i zmiany jej postrzegania. Nasza marka wprowadziła na rynek rozwiązań łazienkowych innowacyjne produkty, które obecnie definiują przestrzenie łazienkowe na całym świecie. Przykładem tego może być technologia RIMLESS, dostępna w miskach WC czy nowa formuła ceramiki FINECERAMIC®.

Jakie nowości firma szykuje na zbliżające się 4 Design Days w Katowicach?

W 2017 roku włączymy do naszej oferty wiele nowości, które będzie można zobaczyć już na targach 4 DESIGN DAYS. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami oraz rozwijającymi się kategoriami produktów, takimi jak toalety wellness, które zyskują coraz większe uznanie wśród konsumentów. Roca pokaże model In-Wash Inspira®, a marka Laufen model Riva. Te dwie toalety myjące to rozwiązania nowej generacji stanowiące połączenie najwyższego luksusu z idealną higieną. Oba modele wyznaczają nowe standardy w przestrzeni łazienkowej.

W trakcie targów pokażemy również wiele innych produktów łączących w sobie zarówno unikatowy design, jak i najnowsze technologie. Będą to m.in.: kolekcja Inspira, rozwiązania z technologią Rimless – miski WC Debba, Nexo, Meridian, Gap, baterie Atlas i Lanta, Monodin N, wanny, w tym model Easy z hydromasażem, a także meble łazienkowe Debba.

Jakie dodatkowe atrakcje przygotowali Państwo dla odwiedzających targi?

Ostatniego dnia targów, na stoisku Roca odbędą się warsztaty ceramiczne, podczas których najmłodsi zwiedzający będą malować ceramikę tworząc unikalne, indywidualne projekty umywalek.

Z kolei przed wejściem do hali targowej obejrzeć będzie można jeden z najszybszych w Polsce, ultranowoczesny Katamaran 77racing Roca, klasy Flying Phantom. Roca Polska od lat wspiera rozwój utalentowanych żeglarzy. Ta inicjatywa jest elementem filozofii marki - rozwijającej świadomość niskich zasobów wody na świecie, promującej ekologiczny styl życia oraz rozsądne użytkowanie wody. Możliwość zobaczenia z bliska tej nowoczesnej jednostki będzie na pewno atrakcją nie tylko dla miłośników żeglarstwa.

Cieszymy się bardzo, że po raz kolejny będziemy mieli okazję aby spotkać się w Katowicach z pasjonatami designu. Jesteśmy przekonani, że na naszym stoisku znajdą oni wiele inspiracji i spędzą miło czas. Serdecznie zapraszamy!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH