• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Propertydesign.pl
13 lut 2017 15:33

O designie w hotelarstwie na 4 Design Days

Rob Reinders, architekt odpowiadający za design największej korporacji hotelarskiej na świecie – sieci Marriott, będzie prelegentem podczas 4 Design Days.

Rob Reinders rozpoczął współpracę z Marriott International w 1987 roku jako Project Designer. Większość kariery spędził w USA, gdzie pracował w centrali Marriotta w Waszyngtonie, a od 2011 r. pełni ważną rolę w Europie jako Vice President, Design Management, Marriott International - Architecture & Construction. Kieruje zespołem specjalistów odpowiedzialnym za design i zarządzanie projektami. Ma pod stałym nadzorem kilkaset projektów jednocześnie, każdego miesiąca podejmuje decyzje o rozpoczęciu ponad 100 nowych inwestycji, a także otwarciu ukończonych hoteli.

Podczas swojej dwudziestodwuletniej działalności w branży pracował na sukces ponad 1000 projektów. Znany jest z kreatywnego podejścia do projektowania - szczególnie, jeśli chodzi o trudne wyzwania budowlane, a także z umiejętnego znalezienia balansu między interesem franczyzobiorców a obowiązującymi standardami marki.

Zanim rozpoczął współpracę z marką Marriott, Rob Reinders pracował przez ponad dziesięć lat dla firm architektonicznych specjalizujących się w projektowaniu hoteli. Jest licencjonowanym architektem w USA, związanym z American Institute of Architects. Dyplom magistra architektury zdobył na Uniwersytecie Rice w Houston w Teksasie.

O tym, jak się projektuje dla sieci Marriott i o roli designu w branży hotelarskiej opowie podczas 4 Design Days. W dniach 16-19 lutego 2017 roku, ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH