• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
12 sty 2018 10:14

Omenaa Mensah o domach gwiazd na 4 Design Days (wideo)

Znana prezenterka telewizyjna i bizneswoman będzie gościem tegorocznej edycji 4 Design Days, które odbędą się w dniach 15-18 lutego w katowickim Spodku.

- Od kilku lat bardzo mocno jestem związana z branżą designu. Tworzę markę luksusowych mebli Ammadora a także prowadzę program "Domy Gwiazd", gdzie odwiedzam znanych i lubianych w ich czterech kątach. Co się okazuje - nie wszystkie gwiazdy mieszkają luksusowo i pięknie, jednakże zawsze bardzo ciekawie. Dużo równie ciekawych tematów z branży designu i architektury czeka nas podczas 4 Design Days, na które Państwa serdecznie zapraszam do Katowic. Tam czekają na nas spotkania z architektami, projektantami, oraz z każdym tym, kto lubi dobry design i wyzwania, które ze sobą niesie. Osobiście zapraszam również na swoje stoisko z meblami Ammadora&Heban, na którym zaprezentuję najnowszą i najbardziej luksusową kolekcję mebli polskiej firmy wyprodukowaną we Włoszech - mówi Omenaa Mensah.

Więcej w tym temacie Omenaa Mensah opowie na 4 Design Days 2018, które odbędzie się 15-18 lutego 2018r. w katowickim Spodku.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH