• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 lut 2017 12:40

Ostatnie dni na zgłoszenie swojego mieszkania w konkursie!

Szukamy najładniejszego mieszkania w Polsce! Dla zwycięzcy - profesjonalna wnętrzarska sesja zdjęciowa, jej publikacja na łamach Dobrze Mieszkaj oraz 50% rabatu na zakup mebli kuchennych marki Rust!

Nasza droga Czytelniczko! Urządziłaś swoje mieszkanie i jesteś z niego dumna? Nasz Czytelniku! Chciałbyś się pochwalić jak mieszkasz i zobaczyć swoje wnętrze w magazynie Dobrze Mieszkaj? Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejsze mieszkanie, w którym nagrodą jest profesjonalna sesja zdjęciowa i publikacja wnętrza mieszkania lub domu na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj. Czekamy na zdjęcia tylko do soboty 18 lutego!

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zrób co najmniej 5 zdjęć swojego mieszkania lub domu

2. Prześlij je na adres mailowy redakcja@dobrzemieszkaj.pl, w tytule podając "Konkurs Dobrze Mieszkaj", a w treści dodatkowo zamieść swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres mailowy, telefon)

3. Wszystkie zgłoszone mieszkania pokażemy na naszym fanpage'u na Facebooku

4. Nasze redakcyjne jury wyłoni najpiękniejsze wnętrze, które nagrodzimy profesjonalną sesją zdjęciową opublikowaną na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl. Dla zwycięzcy firma Rust - wystawca 4 Design Days - przygotowała również specjalny bon rabatowy na zakup mebli kuchennych - "50% na 50-lecie RUST”.

5. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days 19 lutego w Katowicach. Jury konkursu: redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj, Maciej Bojanowski, przedstawiciel marki Rust oraz architekci wnętrz współpracujący z Akademią Dobrze Mieszkaj i udzielający porad na stoisku Publikatora.

Zapraszamy do nadsyłania zdjęć swoich wnętrz!

ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU

Czytaj więcej o 4 Design Days: www.4dd.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH