• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 sty 2017 14:05

Ponad 200 wystawców na 4 Design Days

Ponad 200 firm zaprezentuje swoje produkty i rozwiązania podczas tegorocznej edycji 4 Design Days. Na pewno więc warto w dniach 16-19 lutego odwiedzić Katowice.

Firmy z branży wyposażenia wnętrz, meblowe, łazienkowe, budowlane. Producenci podłóg, mebli kuchennych czy lakierowanego szkła. To tylko niektóre z firm, których stoiska będzie można odwiedzić podczas 4 Design Days. Lista wystawców jest imponująca - przekroczyła 200. Imponująca jest także sama oferta. W jednym miejscu mamy kompleksowo przekrój praktycznie całej branży.

4 Design Days odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 roku. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4DD w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie.

Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Zobacz więcej: www.4dd.pl

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH