• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 sty 2017 13:54

Przemo Łukasik na 4DD: Projektowanie to zarządzanie zmianami

- Projektowanie to stałe zarządzanie zmianami. Warto podczas tych czterech dni podzielić się swoimi doświadczeniami i zobaczyć jakie inni zdobyli. Wartko zobaczyć jak inni zmieniają świat swoimi projektami, ale również jak świat zmienia ich podejście do projektowania - mówi Przemo Łukasik, współtwórca Medusa Group.

Medusa group to biuro architektoniczne o dużym doświadczeniu założone w 1997 roku przez Przema Łukasika i Łukasza Zagałę. Medusa jest multidyscyplinarnym biurem projektowym zaangażowanym w projekty związane z architekturą, planowaniem przestrzennym, grafiką i wzornictwem przemysłowym w Polsce i za granicą.

Przemo Łukasik urodził się w Chorzowie w 1970 roku. Po skończonych studiach pracował w biurach: P.P. Pabel Architekten w Berlinie, Jean Nouvel Architecture w Paryżu i Odile Decq / Benoit Cornette również w Paryżu.

W 1997 roku wraz z Łukaszem Zagałą założył autorską pracownię architektoniczną Medusagroup. Przez rok wykładał w Ecole Speciale d’Architecture w Paryżu.

Obecnie pracownia mieści się w Bytomiu na terenie dawnego budynku przemysłowego zaadaptowanego na potrzeby pracowni. Medusa group wygrała 11 konkursów, otrzymała ponad 30 nagród i trzykrotnie była nominowana do nagrody Miesa van der Rohe.

Znany projektant będzie uczestnikiem święta wzornictwa i architektury - 4 Design Days. W lutym czekają nas dwa dni spotkań i dyskusji dla profesjonalistów oraz dwa dni otwarte - dla wszystkich, którzy kochają dobrą architekturę i piękne projekty. Więcej informacji na www.4dd.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH