Rob Reinders, Vice President, Design Management w Marriott International - Architecture & Construction, podczas 4 Design Days

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Rob Reinders, Vice President, Design Management w Marriott International - Architecture & Construction, podczas 4 Design Days
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Propertydesign.pl
21 lut 2017 11:40

Rob Reinders: Design hoteli musi rozwijać się w duchu innowacji

Rob Reinders, Vice President, Design Management w Marriott International - Architecture & Construction, podczas 4 Design Days opowiadał o głównych trendach i aspektach, które będą decydować o rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych - zwłaszcza hotelowych - na świecie.

- Musimy dotrzymać kroku zmianom, w przeciwnym razie wypadniemy z rynku - podkreślał podczas swojego wykładu Rob Reinders.

Przedstawiciel Marriott International - Architecture & Construction prognozował jakie trendy będą istotne dla rozwoju rynku hotelarskiego na świecie.

- Na pewno musimy zwrócić uwagę na millenialsów, na nowe pokolenie które nadchodzi i którego oczekiwania będziemy musieli spełnić. Wiemy, że jeśli nie stworzymy czegoś, co trafia do tych odbiorców, to pójdą gdzieś indziej – zauważa.

- Drugi trend to technologie, które wpływają na to jak żyjemy. Tempo rozwoju i docierania nowych technologii do ludzi jest coraz szybsze. Musimy brać to pod uwagę - dodaje Reinders.

Podkreśla też, że ważna jest troska o ochronę przyrody.

- Duch innowacji musi nam towarzyszyć, strategiczna kreatywność wymaga od nas zdolności do adaptacji. Dlatego musimy wznosić design na wyższy poziom, zmieniać się – albo znikniemy - przekonywał podczas wykładu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH