Karolina Szkapiak, prelegentka Akademii Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days 2018

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Karolina Szkapiak, prelegentka Akademii Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days 2018
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 lut 2018 12:48

Sposób na małą kuchnią i łazienkę: Karolina Szkapiak, prelegentka 4 Design Days

Jak urządzić kuchnię na małym metrażu? W sobotę 17 lutego w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days opowie o tym Karolina Szkapiak, prowadząca pracownię architektoniczną SK-Architekci.

Karolina Szkapiak mieszka i pracuje w Jeleniej Górze gdzie prowadzi pracownię architektoniczną SK-ARCHITEKCI. Jest członkiem Zarządu Głównego SARP Warszawa, gdzie odpowiada za edukację architektoniczną, prowadzi szereg warsztatów dla dzieci i młodzieży, również za granicą.
- Wiele miesięcy spędziłam w Japonii, gdzie prowadziłam warsztaty z zakresu architektury, udało mi się zrobić tam także dwa projekty z malutkimi kuchniami i łazienkami, dlatego chętnie podzielę się z uczestnikami Akademii Dobrze Mieszkaj swoją wiedzą, jakie rozwiązania warto stosować w naprawdę małych mieszkaniach - mówi.

Karolina Szkapiak będzie jedną z prelegentek Akademii Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days. Wygłosi prezentację pt. "Gotowanie w małej skali, czyli jak sprawić, aby trójkąt roboczy nie stał siętwoim Trójkątem Bermudzkim. Vademecum urządzania niewielkiej, ale bardzo praktycznej kuchni".

Weź udział w 4 Design Days 2018

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH