Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Tomasz Pągowski, znany z programu \"Bitwa o dom\" w TVN.

  • Autor: 4 Design Days
  • 01 lut 2016 20:09 (aktualizacja: 08 lut 2016 10:30)

Tomasz Pągowski na 4 Design Days

Tomasz Pągowski będzie prelegentem podczas 4 Design Days. Architekt wnętrz weźmie udział w sesji "Designersko, ale praktycznie – jak mieszkać modnie i wygodnie".

Jak łączyć nowoczesne formy z funkcjonalnością? Jak bawić się trendami, jednocześnie unikając tandety? Na te pytania odpowie m.in. architekt wnętrz Tomasz Pągowski.

Tomasz Pągowski był jurorem w programie "Bitwa o dom" w TVN. Obecnie, już od trzech sezonów, prowadzi program "Remont w 48h" na antenie Domo+. Swoją pracę w mediach rozpoczął w 2008 r., cyklem 42 odcinków programu "Samowkręt" emitowanym w Domo+. W trakcie 3. edycji "Bitwy o dom" prowadził również własny cykl w ramach Dzień Dobry TVN.

Jest projektantem, muzykiem, dyrektorem kreatywnym agencji Imathome. Jako dyrektor kreatywny zajmuje się przygotowywaniem ofert i koncepcji stylistycznych w zakresie działalności agencji: interior design, multimedia. Stworzył instalacje multimedialne, projekty identyfikacji oraz eventy i akcje promocyjne. Jak sam o sobie mówi - uwielbia konstruktywny konceptualizm. Ukończył 5-letnie studia na wydziale Konserwacji Drewna Zabytkowego na SGGW/ASP.

Tomasz Pągowski podczas 4 Design Days, weźmie udział w sesji "Designersko, ale praktycznie – jak mieszkać modnie i wygodnie".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

Forum Dobrego Designu

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA