• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 sty 2017 09:38

Wybierz meblową Firmę Roku w plebiscycie magazynu Meble Plus

Zapraszamy do kolejnej edycji plebiscytu na Firmę Roku 2016 magazynu Meble Plus i portalu Biznesmeblowy.pl. Każdy z Was może oddać swój głos!

Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie firmy, która w 2016 roku wyróżniła się na tle konkurencji za sprawą ponadprzeciętnych wyników finansowych, trafnych posunięć biznesowych czy też innowacyjnych strategii. Po przeanalizowaniu tego, co działo się w branży meblowej w roku 2016, wspólnymi siłami redakcji „Mebli Plus” i „Biznesmeblowy.pl” postanowiliśmy wyróżnić pięć firm zasługujących – naszym zdaniem - na miano „Firmy Roku 2016”. Spośród tych Kandydatów chcielibyśmy – wspólnie z Czytelnikami magazynu i Użytkownikami naszego serwisu internetowego wybrać laureatów tegorocznej edycji rankingu. Głosowanie odbywa się online, za pośrednictwem strony Biznesmeblowy.pl i trwa do 20 stycznia 2017 roku.

>>>WEŹ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU<<<

Nominowani do tytułu „Firma Roku 2016”

Tylko – studio projektowania i produkcji mebli i przedmiotów użytkowych – nominowane za stworzenie innowacyjnego narzędzia projektowego wykorzystującego najnowsze technologie. Aplikacja firmy Tylko.com doskonale wpisuje się w aktualne trendy polegające na indywidualizacji produktów meblarskich.

Malow – suwalski producent mebli metalowych – nominowany za sukcesy odnoszone w niełatwym segmencie rynku meblowego, za dbałość o wzornictwo i funkcjonalność produktów, a także za odważne decyzje dotyczące rozwoju firmy i nowych inwestycji,

Szynaka Meble – producent mebli – nominowany za konsekwentną politykę rozwoju przedsiębiorstwa, za aktywną działalność CSR i stworzenie firmy społecznie odpowiedzialnej, za dbałość o rozwój produktu i spełnianie oczekiwań rynku.

 IKEA – sieć sklepów z meblami i wyposażeniem wnętrz – nominowana za ciągły rozwój jako przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie, za dbałość o środowisko naturalne, za działalność edukacyjną i prorodzinną, za inwestycje i dążenie do zwiększenia zasięgu funkcjonowania.

Fabryki Mebli Forte – producent mebli – nominowany za dynamiczny rozwój, ważne inwestycje, dobre wyniki finansowe i sukcesy zarówno na rynku krajowym, jak eksportowym; za dbałość o zaspokojenie oczekiwań szerokiej grupy odbiorców i dostępność produktów w każdym regionie kraju.

Uroczysta gala wręczenia nagrody Człowiek Roku 2016 magazynu Meble Plus i portalu Biznesmeblowy.pl odbędzie się w 16 lutego w czasie Forum Branży Meblowej. Wydarzenie jest częścią 4 Design Days - największego w tej części Europy wydarzenia ze świata designu i architektury.

Więcej informacji: www.4dd.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH