Aranżacja wnętrza: grafitowe grzejniki. Grzejnik Zeus. Fot. Luxrad

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Aranżacja wnętrza: grafitowe grzejniki. Grzejnik Zeus. Fot. Luxrad
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
10 maj 2018 08:30

Aranżacja wnętrza: grzejniki w kolorze grafitu

Mocny akcent kolorystyczny jest we wnętrzu zdecydowanie potrzebny! Mogą to być zarówno dodatki, jak i… grzejniki.

Jak się okazuje, grzejnik nie musi być tylko biały i prosty w swojej formie. Projektanci marki Luxrad kolejny raz udowadniają, że poza swoimi funkcjami grzewczymi to również element dekoracyjny. A wybrany w takim kolorze jak grafit może nadać wnętrzu wyjątkowy charakter!

Mocny akcent w salonie!

Zwolennicy ciemnych kolorów mają nieco trudniejsze zadanie przy projektowaniu wnętrz. Tutaj trzeba mieć dużo wyczucia i umiejętnie dobierać kolory. Nie każde pomieszczenie nadaje się również do tego, aby ściany i meble miały ciemny kolor.

Wtedy wydaję się zdecydowanie mniejsze. Dlatego warto postawić na dodatki. W większości domów, czy mieszkań znajdziemy właśnie grzejnik. Nie musi być on tylko biały. W ofercie Luxrad znajdziemy całą paletę dostępnych kolorów, w tym również modele w kolorze grafitowym.

Zobacz także: Aranżacja kuchni: 25 projektów z polskich domów

Grzejniki dekoracyjne w modnych kolorach szarości, czy grafitu kojarzą się z nowoczesnością. Ozdobne grzejniki w takich kolorach szczególnie pasują do wnętrz minimalistycznych i industrialnych, w których panuje raczej surowy klimat.

Grzejnik Zeus urzeka ciekawym wzorem połączonym z najwyższą wydajnością. Zastosowanie solidnych czworokątnych rurek, które nadają mu niezwykły wygląd, sprawiło, że znakomicie odnajduje się w każdej przestrzeni mieszkalnej.

Grzejnik Everest poza swoim kolorem, zwraca również uwagę swoim kształtem. Przede wszystkim jednak wyjątkową jego cechą jest wysoka wydajność grzewcza. Troszczy się o nią specjalna budowa. Konstrukcja "rurka w rurce" o przekroju 60mm. Jest to opatentowana technologia przez markę Luxrad.

Czas na łazienkę!

Biały to kolor, który zawsze i wszędzie będzie dobrze wyglądał. W każdej wersji, również jako dodatek. Od jakiegoś czasu widzimy dwa trendy, z jednej strony kolory w łazience – fiolety, brązy, szarości, a z drugiej nadal biel. Ceramika łazienkowa, meble, czasem również armatura. A gdyby tak przełamać to kolorem? I tutaj ponownie możemy to zrobić dzięki grzejnikowi. Do łazienki idealnie pasuje model Kastor. Połączenie trójkątnych profili z prostokątnymi – płaskimi rurkami daje wrażenie ekskluzywnego elementu wnętrza.

To jak będzie wyglądało wnętrze zależy od nas samych i naszej odwagi w doborze kolorowych dodatków. Już dawno minęły czasy kiedy mieliśmy w mieszkaniach żeliwne grzejniki i to najczęściej w okropnym kolorze, który miał przypominać biały. Dzisiaj możemy mieć praktycznie każdy kolor o jakim tylko zamarzymy.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH