Fot. Galeria Heban

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Galeria Heban
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 sie 2016 10:47

Komfort w salonie - meble stworzone do relaksu

Salon jest miejscem, w którym chętnie spędzamy czas wolny i relaksujemy się w gronie najbliższych, a najważniejsze w nim są meble wypoczynkowe.

Wygodne, czyli takie, na których siedzenie jest przyjemnością, przyczyniają się do regeneracji sił nawet po najcięższym dniu.

W salonach i pokojach dziennych chętnie ustawiamy sofy, kanapy, szezlongi, leżanki czy fotele. Wybór mamy naprawdę ogromny. Od nowoczesnych, wręcz minimalistycznych, industrialnych, oszczędnych w formie skandynawskich mebli, poprzez rustykalne, sielankowe, a skończywszy na bogato zdobionych, pełnych przepychu w modnym ostatnio stylu glamour. Te starannie zaprojektowane przez najlepszych designerów mają przemyślane wszystkie funkcje i ergonomiczne kształty. A przy tym zachwycają zawsze perfekcyjną formą. Mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów – od luksusowej skóry naturalnej po najróżniejsze obiciowe tkaniny. Te najnowocześniejsze są wyjątkowo trwałe i odporne na zabrudzenia.

Decyzje o tym, jakie z nich wybierzemy zależą przede wszystkim od naszych upodobań, stylistyki pomieszczenia oraz ilości miejsca, w którym będą stały. Jeżeli zależy nam na tym, aby pokoje naszych dzieci pełniły również dzienną funkcję wypoczynkową, możemy również i je wyposażyć w wygodne i urocze fotele, miękkie pufy, hamaki czy leżanki proporcjonalnie przystosowane wielkością do ich drobnych ciał.

Współczesny salon nie kończy się jednak wraz ze ścianami domu. Jeżeli mamy duży ogród, również możemy pomyśleć o pięknych, trwałych i bardzo wygodnych wypoczynkowych meblach ogrodowych. Bo nic tak nie sprzyja relaksowi podczas letnich gorących wieczorów, jak zanurzenie się w miękkim fotelu, hamaku czy leżaku w zacisznym cieniu drzew z kieliszkiem dobrego, orzeźwiającego wina.

Źródło: Galeria Heban, Muppetshop, Mesmetric

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Berra, 2016-09-12 06:59:28

    W salonach i pokojach dziennych chętnie ustawiamy sofy, kanapy, szezlongi, leżanki czy fotele. Wybór w sklepach mamy naprawdę ogromny - tylko warto zasnanowić się dwa razy nad wyborem odpowiedniego materiału na obicie - ja przy dzieciach i zwierzakach mam zawsze obawy że kanapa będzie non stop brudna.

POLECAMY W SERWISACH