Płytki Koncept Wood. Fot. Opoczno

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Płytki Koncept Wood. Fot. Opoczno
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
29 marz 2017 10:50

Materiały na podłogi: płytki jak drewno

Jak sprawić, aby nasze wnętrza były jednocześnie piękne, funkcjonalne i do tego przez lata pozostawały w dobrym stanie? Kwestia eksploatacji dotyczy szczególnie podłogi, która jest zazwyczaj sporą inwestycją i ma nam służyć przez długi czas.

To ona ma ogromny wpływ na wygląd i charakter wnętrza, a jednocześnie jest najbardziej narażona na zniszczenia. Czy możliwe jest osiągnięcie kompromisu pomiędzy praktycznymi a estetycznymi walorami podłogi, tak, aby w pełni odpowiadała ona naszym potrzebom? Rozwiązaniem łączącym w sobie oba aspekty są płytki ceramiczne do złudzenia przypominające naturalne drewno.

Dla tych, którzy marzą o pięknej, drewnianej podłodze, nie chcąc przy tym rezygnować
z wygody, powstała nowa kolekcja marki Opoczno - Koncept Wood. Na płytkach inspirowanych jesionem i dębem zostały wiernie odwzorowane słoje i faktura drewna. Dzięki temu, a także dzięki niepowtarzalnej grafice na każdej z płytek w danej tonacji kolorystycznej, wyglądają one dokładnie tak, jak drewniane deski.

Naturalny efekt można dodatkowo podkreślić układając płytki z zastosowaniem bardzo cienkiej, prawie niewidocznej fugi. Jest to możliwe dzięki procesowi rektyfikacji, któremu zostały wcześniej poddane.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH