Ściana dekoracyjna Motivo. Fot. Vox

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Ściana dekoracyjna Motivo. Fot. Vox
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 lut 2017 13:38

Metamorfoza salonu: ściana dekoracyjna inspirowana naturą

Dla pragmatyków marzących o ścianie wykończonej bielonym dębem czy koniakowym orzechem, powstały panele ścienne, które efektownie imitują na ścianie naturalne materiały, w tym drewno.

Projektantom marki Vox udało się oddać walory estetyczne drewna i zaprezentować je w postaci okładzin ściennych łatwych w montażu oraz wygodnych w użytkowaniu. Tak powstała ściana dekoracyjna Motivo, która odwzorowuje drewno w wielu jego odsłonach.

To autorski pomysł marki Vox na błyskawiczną metamorfozę salonu, sypialni czy kuchni. System składa się z intuicyjnych w montażu paneli ściennych, które wykonane zostały z elastycznego PVC. W przeciwieństwie do drewna produkt jest wodoodporny i nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Motivo może posłużyć nam do wykończenia całości pomieszczenia lub jednej wybranej ściany. Produkt łączy zalety funkcjonalne z walorami natury dekoracyjnej. Ściana dekoracyjna wykonana jest w wysokiej jakości zadruku cyfrowym (technologia 3D), dzięki czemu w naturalny sposób oddaje wygląd nie tylko drewna, ale również kamienia czy cegły.

Oferta składa się kilkudziesięciu wzorów podzielonych na 3 kolekcje – Feeling, Classic i Basic. Najmocniej reprezentowany jest motyw naturalnego drewna, który występuje w ponad 15 odsłonach.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH