Okap Rialto. Fot. Falmec

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Okap Rialto. Fot. Falmec
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
21 lis 2016 12:11

Okap ze stali - hit do nowoczesnej kuchni

Okap musi być nie tylko funkcjonalny, ale i dekoracyjny. W nowoczesnych kuchniach sprawdzą się modele o geometrycznej formie.

Okap Rialto jest absolutnym hitem nowoczesnej kuchni. Model ten wyróżnia doskonałe połączenie technologii z wyszukanym stylem. Produkt został w całości zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech.

To okap przyścienny z zastosowaniem najwyższej jakości stali Inox AISI 304 z polerowanym frontem i czarnymi satynowymi bokami. Polerowany front okapu sprawia, że podczas gotowani widzimy swoje odbicie jak w lustrze. Sterowanie elektroniczne z 4 zakresami prędkości, oświetlenie LED.

Okap wyposażony w bardzo wydajny silnik 800mᵌ/h. Wymienny filtr Top z możliwością mycia. Minimalna odległość od płyty grzewczej 50 cm. Cena: 6.899 zł.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • jakość , 2017-11-22 13:47:23

    A gdzie ten zakup uczyniłaś, że tak spytam? Może jakaś polska firma, bo nie ukrywam, że zależy mi na jakości ale w przystępnej cenie?
  • Misia, 2017-09-28 11:04:27

    Zamontowałam okap metalowy polerowany przyścienny!Nie dość ,że kuchnia wygląda na idealnie czystą to się można w nim przejrzeć!

POLECAMY W SERWISACH