Piękna porcelana na wiosenne uroczystości. Fot. Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i Chodzież”

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Piękna porcelana na wiosenne uroczystości. Fot. Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i Chodzież”
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
07 maj 2018 12:55

Piękna porcelana - propozycje na wiosenne uroczystości

Wiosną rozkwitają wielkie wydarzenia.  Uroczyste przyjęcia ślubne i komunijne wymagają odpowiedniej oprawy w postaci pięknej zastawy stołowej

Wśród ślubno-komunijnych inspiracje od Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i Chodzież” znalazły się propozycje kolekcji idealnych na nadchodzący czas. 

Wstążka – niczym ślubne obrączki

Idealny ślubny zestaw to taki, który upamiętni najpiękniejsze chwile w życiu, ale także uświetni każdy kolejny niedzielny obiad w gronie najbliższych. Wstążka to zgrabny fason o obłym kształcie dekorowany wysokokaratowym złotem, co dodaje zastawie szyku i elegancji. Pełne gracji, delikatne uszka o wyszukanej formie przywodzą na myśl złotą wstążkę, a uchwyty przy wieczkach… ślubne obrączki. To skojarzenie sprawia, że kolekcja chętnie wybierana jest jako ślubny prezent, a także zastawa stołu Pary Młodej.

Efektowny prezent

Prezent ślubny to niekoniecznie biel! Wielbicielom nieco odważniejszych, a jednocześnie klasycznych dekoracji spodoba się zestaw Astra Ellada. Kolekcja urzeka klasyczną elegancją i bogatymi zdobieniami w tonacji czerni i złota, nawiązującymi do greckich tradycji zdobniczych. Sprawdzi się podczas uroczystych, rodzinnych spotkań.

Na wyjątkowe okazje i na co dzień

Przyjęcie komunijne w domu to nie lada wyzwanie. Wyjątkową oprawę tej podniosłej uroczystości zapewni elegancka porcelana. Jak wybrać taką, która sprawdzi się zarówno podczas wielkich okazji, jak i zwykłego niedzielnego obiadu czy codziennej kolacji? Reliefowy fason Sofia to prawdziwy rzeźbiarski majstersztyk, który uwodzi subtelnym wdziękiem. Białe, porcelanowe dzieła zostały ozdobione niepowtarzalnymi wytłoczeniami, które dodają im wyjątkowości, a jednocześnie podkreślają subtelny charakter zastawy. 

Magiczna ekstrawagancja

Jak sama nazwa wskazuje dekoracja Timeless jest ponadczasowa. Piękna i pełna blasku, połyskująca złotem lub platyną, zachwyca nietuzinkowymi wzorami. Delikatne zdobienia odbijają światło tworząc na całym stole magiczną poświatę. Perfekcyjnie zaaranżowany stół ręcznie wykończoną porcelaną urasta do rangi sztuki. Zaklęty w magicznych wzorach synonim dobrych, złotych czasów miesza się tu z nowoczesną ekstrawagancją. Ten ponadczasowy zestaw sprawi, że każde spotkanie przy wspólnym stole będzie czasem magicznym.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH