Marmur we wnętrzu. projekt: Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz
Marmur we wnętrzu. projekt: Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
12 sty 2017 12:21

Postaw na marmurowe motywy we wnętrzach!

Ten ponadczasowy, klasyczny kamień zachwyca swoim pięknem oraz trwałością, dlatego warto zaprosić go do swojego wnętrza w postaci marmurowych dodatków.

W każdym sezonie pojawiają się nowe, inspirujące trendy, które mogą stanowić motyw przewodni w aranżacji naszych wnętrz. Jednym z tegorocznych został okrzyknięty wyjątkowy materiał, jakim jest marmur. Ten ponadczasowy, klasyczny kamień zachwyca swoim pięknem oraz trwałością, dlatego warto zaprosić go do swojego wnętrza w postaci marmurowych dodatków. Marmurowe inspiracje przygotowała porównywarka cen Okazje.info.

Marmur to elegancki, luksusowy kamień, który po długiej przerwie powraca do łask w całkiem nowej odsłonie. W tegorocznych trendach wnętrzarskich najlepiej prezentuje się w postaci akcesoriów codziennego użytku, ozdób oraz dekoracji. Marmurowe lampy, blaty świeczniki, ramki na zdjęcia czy poduszki lub zegary z takim motywem, nadają pomieszczeniom wyjątkowego charakteru i idealnie prezentują się we wnętrzach urządzonych w skandynawskim stylu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH