Dynamic XL Cassano Marone XL. Fot. RuckZuck

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Dynamic XL Cassano Marone XL. Fot. RuckZuck
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
01 gru 2016 08:46

Urok drewna w przystępnej cenie - najnowsza kolekcja paneli laminowanych

Wyczuwalna faktura, która doskonale harmonizuje się z rysunkiem usłojenia występującym we wzorze dekoracyjnym czyni panele jeszcze bardziej podobnymi do podłóg wykonanych z naturalnego surowca.

Panele podłogowe o strukturze heliochrome to zmodernizowana wersja struktury synchronicznej. Ta ostatnia wyróżnia się delikatnie wyczuwalną fakturą, która doskonale harmonizuje się z rysunkiem usłojenia występującym we wzorze dekoracyjnym. W miejscach, gdzie widoczne są włókna drewna, sęki oraz rysy, znajdują się subtelne wgłębienia, które sprzyjają powstaniu trójwymiarowego efektu powierzchni. To z kolei czyni panele jeszcze bardziej podobnymi do podłóg wykonanych z naturalnego surowca.

Obok właściwości charakterystycznych dla struktury synchronicznej, technologia heliochrome nadaje matowym deskom srebrzysty połysk w tłoczeniach. Dzięki temu lśniącemu wykończeniu, panele stają się bardzo eleganckie, prezentując się wyjątkowo efektownie. W zależności od kąta padania światła oraz jego źródła – naturalnych promieni słonecznych lub oświetlenia sztucznego – stopień błyszczenia się powierzchni jest zróżnicowany. Podłoga o każdej porze dnia może wyglądać zupełnie inaczej i tym samym zaskakiwać domowników swoją wielowymiarowością.

Podłogi ze strukturą heliochrome z powodzeniem można zastosować zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach. Świetnie sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu glamour, które kochają blask. Będą stanowić także dobre rozwiązanie we wszelkich pomieszczeniach potrzebujących optycznego rozświetlenia i powiększenia przestrzeni – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu firmy RuckZuck.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH