Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Mały aneks kuchenny. Proj. Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz

Mały aneks kuchenny. Proj. Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Autor: Monika Siemieniuk
  • 21 lip 2016 08:07 (aktualizacja: 21 lip 2016 08:31)

Aneks kuchenny w salonie - nowoczesny minimalizm

Fornir z drzewa egzotycznego na kuchennej ścianie to ciekaw rozwiązanie. Zobacz kuchnię projektu arch. Małgorzaty Galewskiej z pracowni Epoca.

Połączenie niewielkiej kuchni z jadalnią i salonem pozwoliło uzyskać dodatkową otwartą przestrzeń. Dominują tutaj trzy kontrastujące ze sobą barwy - biel zabudowy kuchennej, czerń blatu roboczego (ze zlewozmywakiem) i brąz forniru z drzewa egzotycznego. Białe lakierowane fronty zabudowy kuchennej to rozwiązanie dla osób, które cenią porządek i ład w pomieszczeniu. Umieszczenie czarnej płyty indukcyjnej i zlewozmywaka w blacie o tym samym kolorze to przemyślany pomysł architektów. Ten element aranżacji łączy się kolorystycznie z przestrzenią jadalni. Biel krzeseł harmonijnie współgra także z jasnymi frontami szafek.

Pojemne kuchenne szafki pomieszczą dużo naczyń i zapasów w jednym miejscu. Wbudowanie piekarnika w zabudowę pozwoliło zaoszczędzić dodatkową przestrzeń i stanowi ciekawy element dekoracyjny. Źródłem światła w kuchni są niewielkie lampy ledowe umieszczone na suficie i tuż nad blatem roboczym. Powstało wnętrze jasne, świeże, naturalne, a jednocześnie eleganckie i przytulne.

PROJEKTANT

Małgorzata Galewska

Epoca - Pracownia Projektowa

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA