Socho Decor System. Fot. Buszrem

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Socho Decor System. Fot. Buszrem
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
14 paź 2016 11:05

Beton we wnętrzu: ciekawe propozycje

Płytki z betonu architektonicznego to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w nowoczesnych czy loftowych wnętrzach. Dzięki nim wnętrze nabierze indywidualnego charakteru.

Elementy z betonu architektonicznego są modnym rozwiązaniem wnętrzarskim. Nadają przestrzeni industrialnego, loftowego charakteru - a surowa faktura i kolor doskonale podkreślają piękno pozostałego wyposażenia.

Płytki z betonu architektonicznego

Płytki z betonu architektonicznego - SOCHO DECOR SYSTEM - to jedna z najnowszych propozycji firmy Buszrem. Materiał przeznaczony jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Prostokątne płytki o wymiarach 50 x 25 cm i grubości 1,2 cm wykonane są ręcznie z naturalnego betonu architektonicznego.

Dzięki temu wzór na ich powierzchni jest niepowtarzalny, a efekt estetyczny zapewnia wyjątkowy klimat wnętrz. Chłodne barwy - szary i biały – spełnią się w aranżacjach wnętrz minimalistycznych, gdzie beton architektoniczny łączy się z chromowymi, szklanymi i stalowymi detalami. 

W serii SOCHO DECOR SYSTEM istnieje możliwość zakupu (na indywidualne zamówienie) narożników wklęsłych i wypukłych oraz dekorów szklanych drewnianych i stalowych, wzbogacających gamę rozwiązań dla architektów wnętrz.

W wersji piaskowiec i łupek

Drugim nowym systemem dekoracyjnym jest SunGral SYSTEM. To betonowe płytki ścienne również o wymiarach 50 x 25 cm. Dedykowane do ścian zewnętrznych i wewnętrznych, zawierają w warstwie dekoracyjnej specjalnie wyselekcjonowane naturalne kruszywa.

Oferowane w wersji piaskowiec i łupek polerowany zarówno fakturą powierzchni, jak i kolorem nawiązują do naturalnego kamienia. Proces polerowania podkreśla ich estetykę i funkcjonalność. Ciepła barwa elementów SunGral SYSTEM świetnie dopasowuję się do naturalnego otoczenia i drewna – ale pasuje również do chromowych i szklanych detali nowoczesnych wnętrz.

Płyty tarasowe

Na uwagę zasługują również płyty tarasowe SOCHO o największym aktualnie dostępnym na rynku rozmiarze. Dzięki zbrojeniu włóknem elementy osiągnęły wymiary - 100 x 100;oraz 100 x 120 cm przy jedynie 3 cm grubości. Płyty SOCHO przeznaczone są na tarasy i ciągi piesze. W standardzie oferowane są płyty szare i grafitowe. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie płyt w kolorze białym.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH