Ściana telewizyjna została wykończona cegłą pomalowaną na biało, co urozmaica ten nowocześnie urządzony salon. Projekt: Jarosław Jończyk. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [21 zdjęć]

Ściana telewizyjna została wykończona cegłą pomalowaną na biało, co urozmaica ten nowocześnie urządzony salon. Projekt: Jarosław Jończyk. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
29 wrz 2017 13:00

Cegła na ścianie: 20 pięknych wnętrz

Ściany wykończone cegłą sprawdzą się w tradycyjnym, jak również nowoczesnym czy loftowym wnętrzu. Możemy w ten sposób udekorować całą ścianę lub wybrany jej fragment.

Co wspólnego mają ze sobą drewno, metal i kamień? Wszystkie bardzo "lubią się" z cegłą. I to z wzajemnością! Szczególnie we wnętrzach, gdzie dzięki umiejętnemu łączeniu tych materiałów można tworzyć wyjątkowe aranżacje.

Ściany wykończone cegłą sprawdzą się w tradycyjnym, jak również nowoczesnym, loftowym wnętrzu. Możemy w ten sposób udekorować całą ścianę lub wybrany jej fragment. Do tego typu dekoracji możemy zastosować surową odkrytą cegłę, materiał porozbiórkowy ze starych budowli lub gotowe płytki imitujące ceramikę budowlaną.

TU znajdziesz inne, ciekawe pomysły na ścianę:

Surowe ściany, widoczne elementy konstrukcyjne budynku oraz stare drewniane posadzki – jeszcze kilkanaście lat temu nikt w Polsce nie przypuszczał, że taki wystrój stanie się synonimem luksusu, wielce pożądanym przez nabywców niestandardowych lokali.

Moda na określony styl projektowania wnętrz stale się zmienia i często trudno za nią nadążyć. Jedno pozostaje jednak niezmienne – sentyment do przeszłości i poszanowanie tradycji. To dzięki nim, aranżacje z wykorzystaniem starej cegły wyróżniać będzie ponadczasowy charakter.

Prezentujemy aż 20 wnętrz z polskich domów, w których zastosowano cegłę - na całej ścianie lub tylko jej fragmentach. Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa wyjątkową inspiracją.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH