Czarno-białe wnętrze. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Czarno-białe wnętrze. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
20 marz 2017 08:58

Czarno-białe wnętrze. Interesujące pomysły na aranżację

Pewne rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody. Tak właśnie jest z klasycznym połączeniem czerni i bieli. Ten duet idealnie sprawdza się w designie oraz aranżacji wnętrz.

 1. Dobrana para 

  Delikatna i subtelna biel jest zarówno doskonałym tłem dla innych barw, jak i ozdobą samą w sobie. Wydobywa piękno z przedmiotów, ale potrafi też zachwycać solo. W duecie z czernią tworzą klasyczne zestawienie. To stylowe połączenie ma w sobie kontrast, a zarazem harmonię, dzięki czemu jest tak interesujące dla projektantów, artystów i dekoratorów wnętrz.

 2. Dekoracje okienne

 3. Po ten ponadczasowy zestaw barw sięgnęli także styliści marki Eurofirany, tworząc kolekcję tkanin Classic White, składającą się z szykownych materiałów w kolorze białym, zdobionych ciekawymi deseniami oraz Modern Black, zawierającą eleganckie tkaniny zasłonowe oraz firany w kolorze czarnym. Obie propozycje doskonale prezentują się w dekoracjach okiennych – zarówno solo, jak i w duecie, dając wiele aranżacyjnych możliwości na wydobycie indywidualnego charakteru wnętrz.

 4. Dodatki Black&White

 5. Dopełnieniem eleganckich tkanin jest kolekcja ceramiki Black&White, w której znajdziemy m.in. wazony, patery, figurki dekoracyjne czy ceramikę użytkową. Dobierając dodatki w biało-czarnej kolorystyce, możemy bez obaw łączyć różne wzory i tekstury.

 6. Jeśli zależy nam na tym, aby wnętrza były jasne i subtelne, postawmy na większą ilość elementów w kolorze białym. Z kolei czarne akcenty sprawią, że pomieszczenie stanie się bardziej wyrafinowane i gustowne. Wybór należy do nas.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH