Drzwi Koncept. Fot. Porta

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Drzwi Koncept. Fot. Porta
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
19 kwi 2018 11:06

Drzwi wewnętrzne - biel nadal na topie

Każde wnętrze jest wyjątkowe i dopasowane do gustu oraz stylu życia domowników. Okazuje się jednak, że podejmując decyzję o zakupie drzwi wewnętrznych, Polacy często dokonują podobnych wyborów.

Stawiają bowiem na rozwiązania, które charakteryzują tak ważne cechy jak design, trwałość oraz bezpieczeństwo. Osoby, które cenią design, podkreślający nowoczesny charakter aranżacji, często decydują się na zakup białych, lakierowanych drzwi. 

Porta Verte Home to kolekcja, uznana przez miłośników ponadczasowych rozwiązań. Trzy grupy modelowe C, D i G to zestawy drzwi, które idealnie wkomponują się we współczesne wnętrza, ale bez problemu sprawdzą się też w rustykalnych aranżacjach. Symetria wzorów uwypukli prostotę i panującą w pomieszczeniu harmonię, a skrzydła w różnych kolorach drewna będą współgrały z naturalnymi, np. wiklinowymi dodatkami. Drzwi są wykończone okleiną Portaperfect 3D, doskonale odwzorowującą strukturę drewna, zarówno wizualnie, jak i w dotyku, co umiejętnie podkreśla ich klasyczny design.

Piękne rozwiązania, idące w parze z bezpieczeństwem użytkowania produktu, wybierają tysiące Polaków, decydując się na drzwi Porta Koncept. Na tę kolekcję składa się wiele modeli z przeszkleniami z hartowanego szkła, które w przypadku rozbicia rozpada się na niewielkie kawałki o tępych krawędziach, co znacząco ogranicza ryzyko zranienia się. Jednocześnie skrzydła zachwycają atrakcyjnymi wzorami, które urozmaicają skandynawskie wnętrza.

Ważnym aspektem wpływającym na decyzje dotyczące zakupu drzwi jest trwałość. Ta właśnie cecha w połączeniu z wysoką jakością wykonania sprawia, że skrzydła Porta CPL i Porta Decor cieszą się tak dużym uznaniem. Minimalistyczne wzornictwo tych kolekcji z powodzeniem sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach czy w aranżacjach pełnych przepychu i krzykliwych form. Będą one także dobrym wyborem do dziecięcego pokoju – dzięki podwyższonej odporności na zużycie dają gwarancję długotrwałego użytkowania.

Zobacz także inne modele drzwi wewnętrznych

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH