Pufy Diuna. Fot. Mebin

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Pufy Diuna. Fot. Mebin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 marz 2018 13:47

Fotel, krzesło czy puf? Wybieramy meble do siedzenia

Siedzimy średnio blisko dziewięć godzin w ciągu doby, warto więc wyposażyć nasze domy w takie meble do siedzenia, które będą wygodne, funkcjonalne, przyjazne kręgosłupom i jednocześnie piękne.

Najpopularniejszy mebel do siedzenia to oczywiście krzesło, które może jednak przybierać różne postaci. Na przykład krzesła Corino 2 firmy Mebin  urzekają nie tylko oryginalnym designem, ale też są niezwykle komfortowe nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Wyróżnia je niepowtarzalne wykonanie tylnych nóg i doskonale wyprofilowanego oparcia z jednego kawałka drewna dębowego.

Prawie w każdym salonie znajdziemy niewysoki stolik kawowy i pufy, które nie zabierają wiele przestrzeni i nie ujmują wrażenia przestronności, za to pozwalają na miły relaks z książką lub pogawędkę przy filiżance ulubionego napoju. Pufa to mebel niewielki, ale bardzo praktyczny. Może być nie tylko siedziskiem, ale i pojemnym schowkiem, jak w przypadku eleganckich puf z kolekcji Diuna z charakterystycznym motywem fali. Z kolei oryginalne pufy Corino wyróżnia kontrastowe zestawienie czarnej tkaniny obiciowej z drewnianymi wstawkami.

Natomiast wygodny fotel pozwoli odciąć się od codziennych spraw i oddać się relaksowi przy wciągającej lekturze. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH